МАУ, авиарейс, снижкаАвіакомпанія МАУ ввела знижку 15 доларів на авіаквитки зі Львова та інших областей України. Про це повідомляє Avianews.com

Знижка діє на рейси у період із 1 листопада по 15 грудня 2019 року. Для того, аби скористатися знижкою, необхідно при замовленні квитка ввести промокод SCMG83BF, який надаватиме знижку на вартість квитків у дві сторони. Скористатися промокодом можна до 30 жовтня.

Знижка діє на тарифи економ-класу, зокрема на багаж Economy Standard та Economy Premium та не розповсюджується на квитки економ-класу без багажу Economy Light та квитки бізнес-класу.

Скористатися промокодом можна як на прямі рейси, так і на рейси з пересадкою у Києві до Рима, Мілана, Венеції, Мадрида, Берліна, Франкфурта, Мюнхена, Дюссельдорфа, Праги, Риги, Стокгольма та Гельсінкі.


Авиакомпания МАУ ввела скидку 15 долларов на авиабилеты из Львова и других областей Украины. Об этом сообщает Avianews.com

Скидка действует на рейсы в период с 1 ноября по 15 декабря 2019. Для того, чтобы воспользоваться скидкой, необходимо при заказе билета ввести промокод SCMG83BF, который будет предоставлять скидку на стоимость билетов в обе стороны. Воспользоваться промокодом можно до 30 октября.

Скидка действует на тарифы эконом-класса, в частности на багаж Economy Standard и Economy Premium и не распространяется на билеты эконом-класса без багажа Economy Light и билеты бизнес-класса.

Воспользоваться промокодом можно как на прямые рейсы, так и на рейсы с пересадкой в ​​Киеве в Рим, Милан, Венецию, Мадрид, Берлин, Франкфурт, Мюнхен, Дюссельдорф, Прагу, Ригу, Стокгольм и Хельсинки.