STATUS QUO

Выговского, грабитель, телефон

На вулиці Виговського діяв грабіжник

Сьогодні вночі, на вулиці Виговського, на гарячу лінію 102 звернувся громадянин, до якого зі спини підійшов невідомий, повалив його на землю, приклав до голови предмет, схожий на зброю, та забрав із внутрішньої кишені куртки мобільний телефон. Про це повідомляє прес-служба Патрульної поліції Львова.

Усім екіпажам передали описи нападника, зокрема те, що він був одягнений у блакитну куртку та мав високий ріст. Також потерпілий вказав напрямок, у якому побіг зловмисник.

Екіпажі патрульної поліції почали обстежувати прилеглі території та помітили на вулиці Яворницького чоловіка, який підходив під орієнтування. Невідомий пришвидшив хід, а коли патрульні попросили зупинитися - почав втікати. Під час втечі чоловік викинув мобільний телефон та сумку чорного кольору. Патрульні наздогнали та затримали підозрюваного. Згодом прибув ще один екіпаж із заявником, який підтвердив, що саме цей громадянин напав на нього.

На місце події викликали слідчо-оперативну групу Залізничного відділу поліції. У підозрюваного виявили у сумці також предмет, схожий на пістолет. 39-річного чоловіка, який вже відбував покарання за грабіж та погрозу або насильство заподіяного щодо працівника поліції, доставили у Залізничний відділ поліції. Потерпілий написав заяву.


Сегодня ночью, на улице Выговского на горячую линию 102 обратился гражданин, к которому со спины подошел неизвестный, повалил на землю, приложил к голове предмет, похожий на оружие, и забрал из внутреннего кармана куртки мобильный телефон. Об этом сообщает пресс-служба патрульной полиции Львова.

Всем экипажам передали описания нападающего, в частности то, что он был одет в голубую куртку и имел высокий рост. Также потерпевший указал направление, в котором побежал злоумышленник.

Экипажи патрульной полиции начали обследовать прилегающие территории и заметили на улице Яворницкого мужчину, который подходил под ориентировку. Неизвестный ускорил ход, а когда патрульные попросили остановиться - начал убегать. На бегу мужчина выбросил мобильный телефон и сумку черного цвета. Патрульные догнали и задержали подозреваемого. Впоследствии прибыл еще один экипаж с заявителем, который подтвердил, что именно этот гражданин напал на него.

На место происшествия вызвали следственно-оперативную группу Железнодорожного отдела полиции. У подозреваемого обнаружили в сумке также предмет, похожий на пистолет. 39-летнего мужчину, который уже отбывал наказание за грабеж и угрозу или насилие в отношении работника полиции, доставили в Железнодорожный отдел полиции. Пострадавший написал заявление.

Автор: Тетяна Костенко