У Трускавці через зашморг вкоротив собі віку 53-річний місцевий мешканець. Про це повідомляє "Джерела Трускавця". 

У багатоповерхівці на вул. Івасюка, 1 повісився 53-річний трускавчанин. Як поінформували працівники місцевого пожежно-рятувального відділення ДПРЧ №7, 30 січня о 21.20 до них надійшло повідомлення від мешканців багатоповерхівки, які виявили тіло свого сусіда у зашморгу на горищі будинку.

У супроводі полісменів  надзвичайники прибули на місце трагедії. За допомогою розсувної драбини, яку надали рятувальники,  правоохоронці звільнили тіло із зашморгу. На момент прибуття рятувальників та полісменів чоловік був уже без ознак життя. Що підштовхнуло трускавчанина до зашморгу – нині з’ясовують компетентні органи.


В Трускавце через петлю покончил с собой 53-летний местный житель. Об этом сообщает "Источники Трускавца". 

В многоэтажке на ул. Ивасюка, 1 повесился 53-летний трускавчанин. Как сообщили работники местного пожарно-спасательного отделения ДПРЧ №7, 30 января в 21.20 к ним поступило сообщение от жителей многоэтажки, которые обнаружили тело своего соседа в петле на чердаке дома.

В сопровождении полицейских чрезвычайники прибыли на место трагедии. С помощью раздвижной лестницы, которую предоставили спасатели, правоохранители освободили тело из петли. На момент прибытия спасателей и полицейских мужчина был уже без признаков жизни. Что подтолкнуло трускавчанина к петле - сейчас выясняют компетентные органы.