Практично вся територія сучасних великих міст є державною власністю, приватною або належить юридичним особам. Навколо мегаполісів останнім часом розвивається будівництво котеджних селищ, які набирають популярності серед населення. Жителі міст все частіше вважають за краще купувати власні земельні ділянки на лоні природи. Пов'язано це з тим, що володіння будинком:

  • більш практичне;
  • вигідне,
  • комфортне.

Щоб пересвідчитися у цьому достатньо перейти за посиланням на сайт коттеджного містечка під Кївом Золоче.

Переваги життя в коттеджних селищах

Життя в котеджному селищі має низку очевидних переваг:

  1. Гарантована безпека. Охорона території в сучасних селищах проводиться цілодобово. Власник кожного селища підписує договір зі службою безпеки, яка зобов'язується контролювати дотримання закону та перепустку людей на територію. Таким чином, кожен мешканець селища може бути впевнений у захищеності свого житла та майна, своїх дітей та близьких. Сторонні люди не зможуть потрапити до селища без згоди його мешканців, а гості та родичі без проблем можуть в'їхати через контрольно-пропускний пункт, якщо господарі заздалегідь зробили відповідне попередження.
  2. Проведення центральних комунікацій Сучасній людині важко жити без інформаційних технологій, комунікаційних пристроїв. Власнику заміської ділянки не потрібно перейматися житловими умовами – будинки оснащені газопроводом, електрикою, водопроводом, каналізацією, кожен з них підключений до центрального опалення. Також не виникає проблем зі зв'язком та інтернетом, доступ до них можливий із будь-якої точки поселення.
  3. Екологічність. Шум та швидкий темп міських вулиць може втомлювати. Котеджні селища розташовані недалеко від міста, проте їх навмисне будують у чистих, тихих та мальовничих місцях. На їх території можуть бути природні заповідники, пам'ятки культури та історії, архітектурні твори. Приїхавши додому з роботи, мешканець селища може відпочити на природі серед лісів, полян та озер та подихати свіжим, незабрудненим повітрям. Утилізація відходів відбувається централізовано, а деяких селищах розвинений роздільний збір сміття.
  4. Розвинена інфраструктура та доступність усіх видів транспорту До земельних ділянок легко дістатися з міста як на громадському, так і особистому транспорті. У більшості селищ налагоджено транспортний зв'язок із найближчими населеними пунктами, тому поїздка з міста до селища не є складною. При цьому дороги та магістралі, що з'єднують місто з прилеглими котеджними селищами, регулярно ремонтуються та вдосконалюються.
  5. Вільний простір У приватному будинку більше кімнат, аніж у середньостатистичній квартирі. Це означає, що господар може облаштувати своє житло згідно зі своїми уподобаннями та розмістити у ньому все, чому в місті не вистачало місця. До того ж, у розпорядженні власника будинку знаходиться його власна ділянка, на якій він може розмістити сад чи город, або організувати зону для відпочинку та розваг.

Перш ніж купити земельну ділянку, необхідно дізнатися, чи є можливість у найближчому майбутньому підключитися до комунікацій чи все це доведеться робити самому, в автономному режимі. Серйозні забудовники котеджних селищ дбають про своїх покупців та передбачають це питання ще на стадії проектування.