Уявити гардероб жінки без суконь складно. Навіть у найбільшої фанатки спортивного одягу є хоча б один екземпляр. Це може бути легенька сукенка на спекотну днину або варіант на урочисту подію. Сукня є, але часто вона висить у шафі без діла, адже правильно обрати плаття, щоб воно пасувало, не так просто.

D:\бажин\Новая папка\10.jpg

Типи фігур

Багато дівчат у гонитві за модою ігнорують свої індивідуальні особливості. Що треба врахувати, обираючи сукні – стильний принт, колір чи трендовий фасон? Важливо, щоб ця модна сукня не перетворювала фігуру на щось незрозуміле і без форми. Розберемося, як обрати гарну модель виходячи з типу фігури: 

  1. «Пісочний годинник». Дівчатам з такою фігурою пощастило: стегна і груди гармонують, а тонка талія привертає увагу. Для такого типу фігури підійдуть варіанти суконь будь-якого фасону. Головне – уникати моделей з прямим кроєм, багатошарових, безформних суконь. Акцент на талії зробить образ ще більш жіночним.
  2. «Груша». Для цього типу фігури характерні вузькі плечі, тонка талія й об’ємні стегна. Тому головна задача – зосередити увагу на верхній частині тіла. Зробити акцент на грудях допоможуть поєднання контрастних кольорів (верх світлий, низ темний), корсет, декор на ліфі у виді стразів, вишивки, бісеру. Оптимальний вибір для власниць такої фігури – сукні з V-подібним або квадратним вирізом, злегка звужені у талії, крій прямий.
  3. «Яблуко». Для цієї фігури притаманні однакові об’єми стегон, талії та бюсту у вигляді витягнутої букви «о». Головне завдання – зробити акцент на ноги і груди, витягнувши тіло, а також приховати животик. Не рекомендується вдягати облягаючі або занадто вільні моделі. Оптимальний зразок – сукня-футляр, прямий силует, розклешена до низу модель, геометричний принт.
  4. «Прямокутник». Фігурі притаманні неспортивний тип, не виражена талія, вага розподілена рівномірно по тілу. Власниці такої фігури мають обирати сукні, які зможуть візуально підкреслити талію. Збалансувати верх та низ і підкреслити лінію талію допоможуть варіанти з драпіруванням, рюшами, асиметрією, геометричним малюнком. Щодо вирізу, тут підійдуть зразки з V-подібною або американською проймою.

Усі перераховані нюанси і поради не є правилами або обов’язковою інструкцією до дій. Треба пам’ятати, що кожна людина унікальна. Тому не треба боятися експериментувати з різними фасонами, фактурами тканин, малюнками. Ідеальна сукня робить її власницю впевненою та щасливою.