Шукаєте піч для кухні? Якісна варильня поверхня - найкраще рішення для сучасної кухні. Вибрати варильну панель для нової квартири непросто, бо це покупка на довгі роки. Необхідно враховувати безліч факторів, таких як розмір і декор кухні, а також наші уподобання. Кухня повинна бути в першу чергу функціональною, а не просто дизайнерської, тому слід ретельно продумати, який тип варочної панелі найбільше підходить для нашого інтер'єру.

Які бувають види плит?

Нагрівальні плити, також відомі як варильні панелі, являють собою поверхні, на яких готуються та розігріваються страви. Вони діляться за способом живлення:

  1. Нагрівальні плити на електриці.
  2. Газові.

Варильні панелі з кількома конфорками (зазвичай чотирма) призначені для домашніх кухонь і зазвичай бувають вбудовані. Нагрівальні плити з однією конфоркою зазвичай є портативним обладнанням для використання в туристичних цілях, корисним для кулінарних майстерень на відкритому повітрі і для студій. Ці види невеликих нагрівальних плит найчастіше зустрічаються в електричному варіанті, рідше - це газові або індукційні плити. Одинарні варильні панелі також використовуються в гастрономії, наприклад, вбудована електрична нагрівальна, проте це специфічні плити, які мають витримувати великі навантаження навіть до 100 кг. Але не про це зараз! Повернемося до конфорок.

Типи плит:

  • газова плита ,
  • електрична плита,
  • керамічна плита,
  • індукційна плита.

Яка газова плита підійде найкраще?

Газова плита це найтрадиційніший тип плити, який має безліч шанувальників, в основному через можливість приготування їжі прямо на вогні та швидкого та простого регулювання температури. Втім, якщо ми не плануємо кулінарних шоу з вогнем, можна спробувати одну із найсучасніших газових плит без полум'я чи газову плиту на склі. Вони виглядають майже як електричні, зберігаючи при цьому деякі переваги газових плит, здебільшого енергозберігаючі. Сучасні газові плити цього типу набагато легше чистити, ніж ті, які мають чавунні грати. Традиційна газова плита зазвичай має чотири конфорки — одну велику, дві стандартні та одну маленьку. Деякі газові плити також мають так звану турбогорілку з потрійною вилкою, що збільшує потужність. Плити з газовими пальниками зазвичай виготовляються з нержавіючої сталі і більш сучасні з керамічного скла. Про що варто пам'ятати при виборі газової плити? Працюють вони на двох видах газу – природному, до якого пристосована переважна більшість пристроїв, та газі з балона (газ пропан-бутан), що найчастіше зустрічається у місцях, куди природний газ не підведений. Тому важливо правильно підібрати насадки для газової плити, оскільки вони різняться залежно від типу газу, що споживається.