граница, иностранцы, нелегалыМалійцю, який незаконно переправляв осіб через український кордон, "світить" до 9 років ув’язнення. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.

За процесуальним керівництвом Городоцької місцевої прокуратури повідомлено про підозру громадянину Республіки Малі (який проживає в одному із селищ Фастівського району на Київщині) у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.332 КК України (організація, керівництво та сприяння незаконному переправленні осіб через державний кордон України, вчиненому щодо кількох осіб, з корисливих мотивів).

Встановлено, що незаконне переправлення трьох громадян Гвінеї до Республіки Польща 43-річний іноземець організував в червні минулого року. За свої "послуги" малієць отримав понад 2 тис доларів США. "Спритник" забезпечив проживання нелегалів у Львові та столиці, а згодом доправив їх на автомобілі у напрямку кордону ("Грушів-Будомєж", що на Яворівщині). При цьому зловмисник надавав поради та інструкції щодо подолання інженерно-технічних та контролюючих споруд Державної прикордонної служби з метою перетину українського кордону поза офіційними пунктами пропуску. Проте на території прикордонної смуги "подорожувальників" викрила та затримала прикордонна варта Республіки Польщі, яка і передала правопорушників українським колегам.

Яворівський районний суд притягнув вказаних осіб до адміністративної відповідальності за ч.2 ст.204-1 КУпАП та наклав адміністративне стягнення у виді арешту. А вже згодом, спільними зусиллями правоохоронців, наприкінці січня цього року організатора схеми затримано в порядку ст.191 КПК України на Київщині та доставлено до Яворівського районного суду з метою обрання запобіжного заходу. Погодившись з позицією Городоцької місцевої прокуратури суд обрав йому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою (з можливістю внесення застави).

На даний час, органом досудового розслідування вживаються заходи, спрямовані на завершення досудового розслідування. У разі доведення вини підозрюваний може потрапити до в’язниці на строк від семи до дев’яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.


Малийцам, незаконно переправлял людей через украинскую границу, "светит" до 9 лет заключения. Об этом сообщает пресс-служба прокуратуры Львовской области.

Под процессуальным руководством Городокской местной прокуратуры сообщено о подозрении гражданину Республики Мали (который проживает в одном из поселков Фастовского района Киевской области) в совершении уголовного преступления, предусмотренного ч.3 ст.332 УК Украины (организация, руководство и содействие незаконной переправке лиц через государственную границу Украины, совершенном в отношении нескольких лиц, из корыстных побуждений).

Установлено, что незаконную переправку трех граждан Гвинеи в Республику Польша 43-летний иностранец организовал в июне прошлого года. За свои "услуги" малиец получил более 2 тыс долларов США. "Ловкач" обеспечил проживание нелегалов во Львове и столице, а затем доставил их на автомобиле в направлении границы ( "Грушев-Будомеж" на Яворовщине). При этом злоумышленник предоставлял советы и инструкции по преодолению инженерно-технических и контролирующих сооружений Государственной пограничной службы с целью пересечения украинской границы вне официальных пунктов пропуска. Однако на территории пограничной полосы "путешественников" разоблачила и задержала пограничная стража Республики Польша, которая и передала правонарушителей украинским коллегам.

Яворивский районный суд привлек указанных лиц к административной ответственности по ч.2 ст.204-1 КУоАП и наложил административное взыскание в виде ареста. А уже потом, совместными усилиями правоохранителей, в конце января этого года организатора схемы задержан в порядке ст.191 УПК Украины в Киевской области и доставлен в Яворивского районного суда с целью избрания меры пресечения. Согласившись с позицией Городецкой местной прокуратуры суд избрал ему меру пресечения в виде содержания под стражей (с возможностью внесения залога).

В настоящее время, органом предварительного расследования принимаются меры, направленные на завершение досудебного расследования. В случае доказательства вины подозреваемый может попасть в тюрьму на срок от семи до девяти лет с лишением права занимать определенные должности или заниматься определенной деятельностью на срок до трех лет и с конфискацией имущества.