е-карта, поликлиника, пациентУ Дрогобичі стартував проект впровадження електронної медичної картки пацієнта. Відтепер усі пацієнти, які перебувають на обліку у КНП "Дрогобицька міська поліклініка", отримуватимуть електронні медичні картки. Про це повідомляє прес-служба Дрогобицької міської ради.

Особливістю електронно-медичної картки пацієнта є те, що пацієнти матимуть можливість як на місці, так і віддалено переглядати історію хвороби, діагноз та клінічні дослідження, що дозволить швидше та більш якісно надавати медичну допомогу, а дані вже ніколи не загубляться.

Про це повідомив начальник відділу ІТ та аналізу Дрогобицької міської ради Станіслав Гайдера.

Важливим є те, що доступ до електронної медичної картки матиме не лише лікар, а й пацієнт.

"Якщо пацієнт потрапив на прийом до лікаря, то одразу після прийому необхідно наполягати на занесенні даних в е-медичний паспорт. Адже лікар повинен вносити інформацію про результати прийому, а пацієнт, своєю чергою, після внесення інформації бачить історію картки, де вказано, коли і в якого лікаря він був, на що скаржився, яке лікування було призначено".

Начальник відділу ІТ та аналізу ДМР Станіслав Гайдер

Для входу у систему електронної медичної картки у кожного пацієнта буде свій особистий логін і пароль, скористатись яким пацієнт матиме змогу з будь-якого пристрою, підключеного до мережі Інтернет: комп`ютера, смартфону чи планшету.


В Дрогобыче стартовал проект внедрения электронной медицинской карты пациента. Отныне все пациенты, которые находятся на учете в КНП "Дрогобычский городская поликлиника", будут получать электронные медицинские карты. Об этом сообщает пресс-служба Дрогобычского горсовета.

Особенностью электронно-медицинской карточки пациента является то, что пациенты смогут как на месте, так и удаленно просматривать историю болезни, диагноз и клинические исследования, что позволит быстрее и более качественно оказывать медицинскую помощь, а данные уже никогда не потеряются.

Об этом сообщил начальник отдела ИТ и анализа Дрогобычского городского совета Станислав Хайдера.

Важно то, что доступ к электронной медицинской карты будет кметь не только врач, но и пациент.

"Если пациент попал на прием к врачу, то сразу после приема необходимо настаивать на занесении данных в электронный медицинский паспорт. Ведь врач должен вносить информацию о результатах приема, а пациент, в свою очередь, после внесения информации видит историю карточки, где указано, когда и у какого врача он был, на что жаловался, какое лечение было назначено ".

Начальник отдела ИТ и анализа ДМР Станислав Хайдер

Для входа в систему электронной медицинской карты у каждого пациента будет свой личный логин и пароль, воспользоваться которым пациент сможет с любого устройства, подключенного к сети Интернет: компьютера, смартфона или планшета.