У Бориславі розробили проект під назвою: "Нафтова колиска Європи. Забута історія Польщі й України". Його планують втілити в життя разом з польським партнером − гміною Санок по програмі транскордонного співробітництва "Польща-Білорусь-Україна 2014 - 2020",
По українській стороні згідно проекту передбачається створення музею нафто- і газовидобутку і будівництво макету нафтової вежі у парку Борислава висотою 28 метрів, зі встановленням оглядової вежі, експозиційної зали і зали для проведення конференції і семінарів. Відповідно буде організовуватися благоустрій навколо цієї вишки - підведення електроенергії, води, встановлення автономної каналізації.
У результаті планується транскордонна співпраця: польські делегації приїжджатимуть до м. Борислава, а з Борислава - до гміни Санок; також польські туристи відвідуватимуть Борислав, за різними туристичними маршрутами, де показуватиметься привабливість міста Борислава як у лікувальному, так і в пізнавальному планах.
Документи на цей проект подані, остаточне оцінювання триватиме до листопада 2017 року.
Ця публікація була підготовлена в рамках проекту "Просування реформ в регіони" за сприяння Європейського Союзу (http://ec.europa.eu/europeaid). Зміст цієї публікації є виключною відповідальністю ІА "Status Quo" і жодним чином не відображає точку зору Європейського Союзу.
В Бориславе разработали проект под названием "Нефтяная колыбель Европы. Забытая история Польши и Украины". Его планируют воплотить в жизнь вместе с польским партнером - гминой Санок по программе трансграничного сотрудничества "Польша-Беларусь-Украина 2014 - 2020",
По украинской стороне согласно проекту предусматривается создание музея нефте- и газодобычи и строительство макета нефтяной вышки в парке Борислава высотой 28 метров, с установлением обзорной башни, экспозиционнлай залы и зала для проведения конференции и семинаров. Соответственно будет организовываться благоустройство вокруг этой вышки - подведение электроэнергии, воды, установка автономной канализации.
В результате планируется трансграничное сотрудничество: польские делегации будут приезжать в Борислав, а из Борислава - а гмину Санок; также польские туристы будут посещать Борислав по разным туристическими маршрутами, где будет показываться привлекательность города Борислава как в лечебном, так и в познавательном плане.
Документы на этот проект поданы, окончательное оценивание продлится до ноября 2017 года.