STATUS QUO

сборы, уклонист, суд

На Львівщині судили чоловіка, який відмовився їхати на військові збори

Суд на Львівщині засудив до штрафу чоловіка, який ухилився від проходження військових зборів. Про це стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень. 

Обвинувачений, будучи військовозобов'язаним та перебуваючи на військовому обліку в Кам'янка-Бузькому районному військовому комісаріаті, отримав 30.08.2018 повістку на відправку 02.09.2018 на навчальні збори. Проте без поважних причин не прибув до Кам'янка-Бузького районного військового комісаріату, чим ухилився від проходження навчальних зборів (ч. 2 ст. 337 КК України).

20 вересня 2018 року між прокурором Кам'янка -Бузького відділу Радехівської місцевої прокуратури та обвинуваченим було укладено угоду про визнання винуватості. За її умовами обвинувачений повністю визнав свою вину і погодився на призначення покарання у виді штрафу в розмірі 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 850 грн.

Кам'янка-Бузький районний суд затвердив угоду про визнання винуватості та призначив узгоджене покарання у виді штрафу в розмірі 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 850 грн.


Суд во Львовской области приговорил к штрафу мужчину, который уклонился от прохождения военных сборов. Об этом стало известно из Единого государственного реестра судовых решений. 

Обвиняемый, будучи военнообязанным и находясь на воинском учете в Каменка-Бугском районном военном комиссариате, получил 30.08.2018 повестку на отправку 02.09.2018 на учебные сборы. Однако без уважительных причин не прибыл в Каменка-Бугского районного военного комиссариата, чем уклонился от прохождения учебных сборов (ч. 2 ст. 337 УК Украины).

20 сентября 2018 между прокурором Каменка -Бузького отдела Радеховской местной прокуратуры и обвиняемым было заключено соглашение о признании виновности. По ее условиям обвиняемый полностью признал свою вину и согласился на назначение наказания в виде штрафа в размере 50 необлагаемых минимумов доходов граждан, что составляет 850 грн.

Каменка-Бугский районний суд утвердил соглашение о признании виновности и назначил согласованное наказание в виде штрафа в размере 50 необлагаемых минимумов доходов граждан, что составляет 850 грн.

Автор: Тетяна Костенко