STATUS QUO

Замовити бургер чи приготувати самому?

 
Замовити бургер чи приготувати самому?

Ритм життя сучасної людини часто призводить до того, що на більшість домашніх справ, включаючи приготування їжі, часто просто не вистачає часу. Але ж не залишатись голодним, вірно? В такі моменти рятує доставка бургерів!

Послуги кур’єрської доставки готових страв набирають шаленої популярності і це не дивно. Такий спосіб харчування значно економить вільний час та власні кошти.

Які переваги має бургер доставка?

Після тяжкого виснажливого робочого дня зазвичай не залишається сил на приготування їжі, а про власноруч приготований бургер і мови не йде. Але в наш час варто лиш зробити дзвінок в службу доставки і просто насолоджуватись смачною, ситною та гарячою вечерею, тому що:

  • Економія часу. Щоб поласувати чимось смачненьким не обов’язково потрібно відстоювати величезні черги в супермаркетах задля покупки продуктів, а також витрачати час на їхню кулінарну обробку.

  • Економія сил. Повернувшись втомленим з роботи актуальним стає лише одне бажання – відпочити. Про яке приготування їжі може йти мова?

  • Асортимент. В ресторанах вибір куди більший ніж у вашому холодильнику. Можна замовити бургер на будь-який смак, тим більше за якістю і свіжістю продуктів завжди пильно стежать.

  • Грошова економія. Кожен заклад намагається потішити свого клієнта акціями, знижками та вигідними пропозиціями. Також хорошим бонусом є безкоштовна доставка при досягненні мінімальної суми замовлення, встановленої обраним рестораном.

За рахунок великої конкуренції кожен ресторан намагається вразити свого клієнта якістю, швидкістю приготування та запропонованим вибором. Не в кожному кіоску можна купити свіжий, по справжньому корисний бургер без хвилювання за власне здоров’я. В таких випадках краще всього звертатись в перевірену службу бургер доставки.

Бургер доставка Київ – як не помилитись в виборі?

Хрумка ніжна булочка, соковита гаряча котлета, свіжі овочі та зелень – все це можна отримати при замовленні бургера в «MR. GRILL». Традиції американської кухні – основна гастрономічна концепція нашого закладу, а ще у нас м"ясо власного виробництва, справжне та завжди свіже. І в додачу приємний бонус – якщо ви користуєтесь вперше доставкою від Mr. Grill Hotdogs & Burgers, в замовлені знайдете купон, який зможете використати завітавши до нас в гості та отримавши комплімент від ресторану у вигляді Френч Тостів та Капучино!

 

comments powered by Disqus