STATUS QUO

Закуповуємо вишиванки оптом

Сьогодні всі прихильники вишиванок знають, що кращі зразки цих народних предметів гардероба виготовляються у Львові. Саме сюди в пошуках цього товару з'їжджаються власники, керівники та менеджери закупівель із сотень роздрібних магазинів одягу з усієї України. Тим більше, що більшість з них знають, що зовсім немає необхідності розшукувати надійного постачальника через інтернет за допомогою запитів, на зразок «гуртівня вишиванок львів». Щоб закупити високоякісні вишиванки за доступними оптовими розцінками в будь-якому обсязі цілком достатньо відразу звернутися в оптову компанію «Leo Souvenir». Тут також можна придбати цікаві та оригінальні сувеніри на національну тематику.

Популярність вишиванок

Сьогодні вишиванки є модним трендом не тільки в Україні, а й багатьох інших країнах світу, їх можна зустріти в будь-якому навіть найвіддаленіших куточків нашої планети і не тільки на українцях. Із задоволенням їх носять і корінні жителі іноземних держав. Вишиванки:

  • гарні;
  • практичні;
  • зручні.

Тому цей вид одягу є підходящим товаром, який з гарантією буде швидко розпроданий і принесе будь-якому торговому підприємству досить солідний прибуток.

«Leo Souvenir» – світ вишиванок

Оптова компанія «Leo Souvenir» пропонує покупцям гігантську колекцію вишиванок найрізноманітніших фасонів, оформлених в різних стилях. В каталозі цієї оптової компанії можна знайти 35 000 товарних позицій з 800-ми видами вишивки. Всі вони є продукцією вітчизняних фабрик. В асортименті онлайн-магазину компанії клієнти фірми можуть закупити в будь-яких обсягах:

  • чоловічі вишиванки;
  • жіночі вишиванки;
  • дитячі вишиванки;
  • вишиті костюми;
  • національні прапори;
  • хустки, футболки, шаровари, фартухи, шаровари, ремені, сумки та інші аксесуари з національною символікою.

Всі вони пошиті з першосортних тканин на сучасному обладнанні, а вишивки виконані руками досвідчених майстринь. Різноманітність малюнків, візерунків, колірних рішень надзвичайно велике, й дозволяє урізноманітнити асортимент будь-якого магазину одягу.

Розцінки, що встановлюються на оптові закупівлі товарів в «Leo Souvenir», дозволяють покупцям, які представляють магазини оптової торгівлі, отримувати від продажів серйозний практично гарантований прибуток.

comments powered by Disqus