STATUS QUO

Змінюємо електропостачальника

Перехід нашої країни до ринкових відносин в економіці дав можливості для демонополізації більшості товарних ринків в Україні. Не є виключенням і ринок електроенергії. Багато суб'єктів господарювання в Україні вважають, що роздрібний ринок електроенергії монополізований і зосереджений в руках Обленерго, але це не так.

Підприємства - споживачі електроенергії - мають право самостійно вибрати собі постачальника і перейти на адресну поставку електроенергії від Обленерго до постачальника, який пропонує цю послугу за нерегульованим тарифом, що дозволить отримати більш низьку ціну за спожиту електричну енергію.

Якщо ви хочете купити електроенергію по більш доступним цінам, можна звернутись до ТОВ «ЕНЕРДЖИ ЛАЙН». Однією з переваг переходу на обслуговування до цієї компанії є програмне забезпечення "ЕНЕРГОЦЕНР", яке інтегрується в АСКОЕ споживача, що прийняв рішення перейти до нового енергопостачальника.

Більшість підприємств купують електричну енергію у постачальників за регульованим тарифом зазвичай в особі Обленерго і фіксованими цінами, встановленими державою на кожен місяць. А тим часом нові підприємства-енергопостачальники здійснюють свою діяльність, яка спрямована на використання і комерціалізацію результатів наукових досліджень і розробок для впровадження нових інформаційних технологій в області електроенергетики. Пріоритетними напрямками діяльності компаній, що розвиваються і працюють у цій галузі є також постачання споживачам електроенергії, здобутої завдяки інноваційним проектам в галузі енергозбереження та вторинного використання ресурсів.

При укладанні договорів на постачання електроенергії такі підприємства пропонують додаткові сервіси для споживачів, а саме:

  • встановлення якісного облікового обладнання;
  • впровадження енергозберігаючих технологій;
  • сервіс з аналізу споживання електроенергії та її втрат;
  • постачання різних сучасних комплектуючих;
  • надання послуг по впровадженню AMRS (Automated Meter Reading Systems) - системи автоматизованого збору даних з лічильників електроенергії.