STATUS QUO

Економимо, заправляючи картріджі

Якщо ви власник струменевого принтера, то, ймовірно, не раз замислювалися про способи мінімізувати вартість його експлуатації. Якщо ви хочете мінімізувати експлуатаційні витрати вашого принтера до 95%, вам набридла часта покупка і заміна картриджів і проблеми, пов'язані з їх передчасним відмовою, зробіть ставку на надзвичайно функціональне і економічно вигідне рішення – вічні картриджі, з можливістю заправки чорнилом. А допомогти у цьому може компанія "Ф–Принт" https://fp.lviv.ua/zapravka-kartrydzhiv/, що знаходиться у Львові.

Вічні картриджі: сучасність в руках користувачів принтерів

Вічні картриджі («Refillable Cartridges», RC) - це перезаправляємі картриджі для принтерів і багатофункціональних пристроїв. Вперше вони були використані Lyson Digital Inks в 2000 році. Вічні картриджі – це, як правило, якісні заміни, оснащені спеціально підготовленими отворами для заправки чорнилом, а також чіпами з можливістю скидання. Ця комбінація пропонує продукт, який можна поповнювати необмежену кількість разів при збереженні тих же параметрів друку.

Як працюють вічні картриджі?

Принцип їх роботи дуже простий і стандартний практично для всіх принтерів, в яких вони можуть використовуватися. Вони мають отвір для заправки чорнила. Через цей отвір заправляється чорнило, потім надівається гумовий корок. Крім того, на кожному вічному картриджі є отвір для заповнення, який іноді закривається окремим корком, а іноді закривається плівкою. У першому випадку вийміть заглушку з отвору, а в другому – видаліть плівку. При роботі з вічними картриджами вентиляційні отвори повинні бути відкриті, щоб чорнило виходило під тиском повітря.

Коли принтер сигналізує про необхідність заміни картриджа певного кольору, витягніть його, заправте чорнилом і вставте назад. Чіп скидання, втрачаючи зв'язок з принтером, скидає інформацію, тому, вставивши вічний картридж назад в принтер, ви знову отримуєте максимальний рівень і продовжуєте друк. Кількість перезапусків / заправок не обмежена і може бути перервана тільки через фізичне пошкодження чіпа на картриджі або, в окремих випадках, через оновлення програмного забезпечення принтера.

На яких принтерах можна використовувати вічні картриджі?

Вічні картриджі не є універсальним винаходом і підходять не для кожного струменевого принтера, представленого на ринку зараз або в останні 10 років. Наявність вічних картриджів для окремих серій / моделей принтерів і МФУ можна перевірити в Інтернеті. Принтери об'єднані в серії і, відповідно, якщо ви знайшли вічні картриджі для принтера або серії принтерів, це означає, що вся серія (всі моделі) разом з вашим принтером підтримує вічні картриджі.

Виробники випускають вічні картриджі для принтерів, які відповідають кільком критеріям:

  • популярні моделі, розробка мікросхем для яких буде вигідною і не дуже дорогою;
  • фірмові замінники вже доступні для принтерів, на основі яких можна розробляти вічні картриджі;
  • принтери повинні працювати на окремих чорнильних картриджах (є принтери Canon і HP з двома картриджами з комбінованим кольоровим картриджем, для яких неможливо створювати вічні аналоги).