STATUS QUO

Проведем оцінку впливу на довкілля

Питанняям екології в усьому світі приділяється першорядне значення. Нинішні споживачі та виробники продукції намагаються мінімізувати процес викиду шкідливих речовин, а також використання природних ресурсів. Головним показником, під час господарської діяльності суб'єкта, є ОВД - оцінка впливу на довкілля. «Центр еко консалтинг» приймає заявки на проведення оціночних послуг впливу на навколишнє середовище. Роботи проводяться в мінімально короткі терміни з високою гарантією та бездоганною якістю.

Пріоритети роботи екологічного центру

Досить скористатися інтернет-порталом center-ltd.com.ua щоб замовити звіт в онлайн-режимі. Перевагою компанії є суттєва економія часового і фінансового ресурсу, а також високі технічні стандарти проведених оціночних послуг. У сферу діяльності компанії входить охорона атмосферного повітря і визначення ступеня поводження з відходами, експертиза та проведення професійного проектування, лабораторні дослідження та спеціалізоване користування водними ресурсами.

Якість роботи і гарантії

Екологічний центр надає комплекс профільних послуг у сфері промислової екології. Підприємство має штат кваліфікованих досвідчених співробітників, які на практиці багато років займаються подібними питаннями і вирішують проблеми будь-якої складності. Варто відзначити, що організація постійно покращує сервіс своїх послуг і виконує заявку в точно обумовлені терміни, гарантуючи бездоганну якість.

Бездоганний досвід і комплексний підхід до процесу

Необхідно відзначити, що «Центр еко консалтинг» володіє величезним практичним досвідом співпраці з організаціями та компаніями, що працюють в самих різних галузях. Будь-яка сфера їх діяльності може бути оцінена по впливу на довкілля. Підприємство забезпечує якісне та гнучке управління проектом, а також надає повний цикл сервісних послуг. Початковим етапом сервісу є стадія проектування, а фіналом – комплексне впровадження готової продукції та її технічна підтримка.

Серед затребуваних і популярних послуг можна відзначити атестацію робочих місць та енергетичний аудит підприємства, а також цілий комплекс першочергових завдань в галузі екології.