STATUS QUO

Актуальність вибору світлодіодних прожекторів сьогодні

Освітлювальні прилади ЛЕД вважаються одними з найбільш популярних. Штучне освітлення встановлюють не тільки на особистих територіях, присадибних ділянках, дачах, а також всередині будинків. Багато промислових об'єктів, заводів, підприємств також використовують прожектори і лампи, які значно економлять гроші на користуванні електроенергією. Ось чому світлодіодні прожектори сьогодні такі значущі. Світлодіодне освітлення має такі плюси, як економічність, ефективність і високу якість світлових потоків.

Основні переваги ЛЕД-освітлення

Сучасні led-світильники не тільки знижують витрати на електроенергію, що значимо у зв'язку з постійним підняттям тарифів, але і володіють такими найважливішими достоїнствами:

  1. Тривалий період служби. Йдеться про довговічність виробів, адже деякі лампи настільки потужні, що можуть пропрацювати в цілодобовому режимі більше, ніж 5 років. Деякі світлодіоди володіють терміном експлуатації – понад 100 тисяч годин. 
  2. Ергономічність моделей. Так як економія фінансових коштів - перш за все, що не дивно, то завдяки світлодіодам можна заощадити до 70 відсотків електроенергії. Тим самим, споживання електрики буде в десяток разів менше, ніж у ламп розжарювання, наприклад. 
  3. Повна екологічна безпека. При використанні виробів, вони ніяким чином негативно не впливають ні на здоров'я людей, ні на навколишнє середовище. Усередині світлодіодних прожекторів не міститься ніяких небезпечних, хімічних та інших матеріалів, речовин і ін. Також світильники не вимагають додаткових витрат на утилізаційні процеси. 
  4. Найвища стійкість до різних температурних перепадів. Йдеться про те, що світлодіодним освітленням неможливо створити перепад напруги, таке світло не створює струмові скачки і перепади. Також led-світильники дозволено застосовувати в якості вуличного освітлення, а не тільки всередині різних об'єктів.
  5. Висока передача кольору і контрастність. У реальності люди помічають, що при експлуатації ЛЕД-ламп вони світять дуже яскраво. Світлодіоди немов відтворюють природність денного світла, а тому значно зберігають здоров'я людей, особливо бережуть їх зір.

Додатково варто підкреслити актуальність таких покупок тим, що товари мають високу якість світла, а ще є надійними, міцними, а також, зазвичай, до кожної продукції надається гарантія на експлуатацію. Всі led-прожектори мають відмінності, адже їх створюють в різних стильових, дизайнерських рішеннях, а значить можна підібрати моделі для всіх видів інтер'єрів і приміщень - на будь-який смак і гаманець.