STATUS QUO

пожар, металлолом, вагончик, охранник

На Львівщині згорів охоронець металобрухту

В м. Городок на Львівщині під час пожежі у вагончику для прийому металобрухту загинув 60-річний охоронець. Про це повідомляє Департамент з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації.

О 06:13 30 грудня надійшло повідомлення про пожежу в м. Городок по вул. І.Франка, 71 в металевому вагончику для прийому металобрухту, розміром 6×3 м, власник встановлюється. На місці пожежі виявлено труп охоронця, 1957 року народження. Вогнем знищено металевий вагончик. Пожежу ліквідовано о 06.30. Причини події з’ясовуються.


В Городке на Львовщине во время пожара в вагончике для приема металлолома погиб 60-летний охранник. Об этом сообщает Департамент по вопросам гражданской защиты Львовской облгосадминистрации.

В 6:13 30 декабря поступило сообщение о пожаре в г. Городок по ул. И. Франко, 71 в металлическом вагончике для приема металлолома, размером 6 × 3 м, владелец устанавливается. На месте пожара обнаружен труп охранника, 1957 года рождения. Огнем уничтожено металлический вагончик. Пожар ликвидирован в 06.30. Причины происшествия выясняются.

Автор: Тетяна Костенко