STATUS QUO

парковка, Шевченковский гай, музей Шептицкого

У Шевченківському гаю побудують паркінг

Біля Шевченківського гаю збудують паркінг на 53 паркомісця за 2,6 млн грн. Про це повідомляє видання "Наші гроші. Львіві". 

Музей народної архітектури і побуту у Львові ім. К. Шептицького, в народі Шевченківський гай,  21 липня уклав договір з колективним підприємством "Центр комплекс" на будівництво паркінгу за 2,59 млн грн. Про це повідомляється на сайті електронних закупівель Prozorro. Згідно з технічною документацією, передбачено 53 паркувальних місця, вартість будівництва одного становить 49 тис. грн.

Розташований паркінг буде на вул. Чернеча гора, 1, поблизу майбутнього візит-центру. Будівництво повинні закінчити до кінця 2018 року.


Около Шевченковского гая построят паркинг на 53 паркоместа за 2,6 млн грн. Об этом сообщает издание "Наши деньги. Львов". 

Музей народной архитектуры и быта во Львове им. К. Шептицкого, в народе Шевченковский гай, 21 июля заключил договор с коллективным предприятием "Центр комплекс" на строительство паркинга за 2,59 млн грн. Об этом сообщается на сайте электронных закупок Prozorro. Согласно технической документации, предусмотрено 53 парковочных места, стоимость одного составляет 49 тыс. грн.

Расположен паркинг будет на ул. Монашеская гора, 1, вблизи будущего визит-центра. Строительство должны закончить до конца 2018 года. 

Автор: Тетяна Костенко