STATUS QUO

ДТП, девятка, опора

На Пустомитівщині "дев’ятка" з юнаками в’їхала в опору електропередач

На Пустомитівщині "дев’ятка в’їхала в опору електропередач. Водій та двоє його пасажирів травмовані. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

В Пустомитівський відділ поліції 29 вересня надійшла інформація про дорожньо-транспортну пригоду, яка сталася в селі Чорнушовичі.

Як попередньо встановили правоохоронці, близько 05.15 водій автомобіля "ВАЗ 2109", 25-річний житель району, не впорався із керуванням та зіткнувся з опорою електропередач. Внаслідок ДТП він отримав забої.

Також травмовані двоє пасажирів "дев’ятки": 19-річна дівчина госпіталізована, зокрема, з переломом кісток тазу, а 16-річний юнак – зі струсом головного мозку та забоями.

За фактом відкрите кримінальне провадження за ч.1ст.286 КК України (порушення правил безпеки дорожнього руху особами, які керують транспортними засобами). Максимальне покарання, передбачене статтею, - до трьох років обмеження волі.


На Пустомитивщине "девятка въехала в опору электропередач. Водитель и двое его пассажиров травмированы. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Львовской области.

В Пустомытовский отдел полиции 29 сентября поступила информация о дорожно-транспортном происшествии, которое произошло в селе Чернушовичи.

Как предварительно установили правоохранители, около 05.15 водитель автомобиля "ВАЗ 2109", 25-летний житель района, не справился с управлением и столкнулся с опорой электропередач. В результате ДТП он получил ушибы.

Также травмированы двое пассажиров "девятки": 19-летняя девушка госпитализирована, в частности, с переломом костей таза, а 16-летний юноша - с сотрясением головного мозга и ушибами.

По факту открыто уголовное производство по ч.1ст.286 УК Украины (нарушение правил безопасности дорожного движения лицами, управляющими транспортными средствами). Максимальное наказание, предусмотренное статьей, - до трех лет ограничения свободы.

Автор: Тетяна Костенко