STATUS QUO

На Львівщині 11-річний хлопчик на велосипеді потрапив у ДТП

На Львівщині водій Renault скоїв наїзд на 11-річного велосипедиста. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

Дорожньо-транспортна пригода сталась 29 травня близько 19.00 у селі Лисиничі Пустомитівського району. Водій автомобіля Renault, 51-річний місцевий мешканець, скоїв наїзд на 11-річного велосипедиста, також мешканця села Лисиничі. Внаслідок наїзду хлопчик отримав тілесні ушкодження, зокрема, струс головного мозку, переломи двох пальців на нозі та був госпіталізований.

Наразі правоохоронці встановлюють обставини події, вирішується питання про відкриття кримінального провадження.


На Львовщине водитель Renault совершил наезд на 11-летнего велосипедиста. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Львовской области.

Дорожно-транспортное происшествие произошло 29 мая около 19.00 в селе Лисиничи Пустомытовского района. Водитель автомобиля Renault, 51-летний местный житель, совершил наезд на 11-летнего велосипедиста, также жителя села Лисиничи. В результате наезда мальчик получил телесные повреждения, в частности, сотрясение головного мозга, переломы двух пальцев на ноге и был госпитализирован.

Сейчас правоохранители устанавливают обстоятельства происшествия, решается вопрос об открытии уголовного производства.