электричка, Львов - Мостиска, видеоУ соцмережі активно обговорюють відео електрички Львів – Мостиська, де люди буквально висять на сходинках вагонів, яких усього чотири

Відео зроблено на станції Зимна Вода. Воно не якісне, проте добре видно, як пасажири не можуть попасти у переповнені вагони та просто висять на сходинках, тримаючись за поручні.

"Вибачте за якiсть, але я не змогла це не зняти. От скажiть, люди, як можна пускати зранку 4 вагони? Це такий новiтнiй рiвень комфорту? Хотiлося б, щоб той, хто вiдповiдає за кількість вагонiв, так проїхався!" – шокована автор відео.


В соцсети активно обсуждают видео электрички Львов - Мостиска, где люди буквально висят на ступеньках вагонов четырех вагонов

Видео сделано на станции Зимняя Вода. Оно не качественное, но хорошо видно, как пассажиры не могут попасть в переполненные вагоны и просто висят на стугеньках, держась за поручни.

"Извините за качество, но я не смогла это не снять. Вот скажите, люди, как можно пускать утром 4 вагона? Это такой новейшие уровень комфорта? Хотелось бы, чтобы тот, кто отвечает за количество вагонов, так проехался!" - шокирована автор видео.