STATUS QUO

ДТП, гражданка Турции, на мотоцикле, Львовская область

Громадянка Туреччини на мотоциклі потрапила у ДТП на Львівщині

На автодорозі Львів – Краковець, біля села Передвір'я громадянка Туреччини на мотоциклі потрапила у дорожньо-транспортну пригоду. Про це повідомляє Департамент з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації.

27 липня о 17:17 на автодорозі Львів - Краковець, біля с. Передвірʼя сталось ДТП: 48-річна водій мотоцикла BMW, громадянка Туреччини, не справилась із керуванням, з'їхала у кювет та отримала травми. Каретою ШМД постраждалу доставлено у Яворівську ЦРЛ, а згодом доправлено у 8-му клінічну лікарню м. Львова.


На автодороге Львов - Краковец, возле села Передворье гражданка Турции на мотоцикле попала в дорожно-транспортное происшествие. Об этом сообщает Департамент по вопросам гражданской защиты Львовской облгосадминистрации.

27 июля в 17:17 на автодороге Львов - Краковец, возле с. Передворье произошло ДТП: 48-летняя водитель мотоцикла BMW, гражданка Турции, а не справилась с управлением, съехала в кювет и получил травмы. Каретой СМП пострадавшую доставили в Яворовскую ЦРБ, а затем - в 8-ю клиническую больницу Львова.

Автор: Тетяна Костенко