STATUS QUO

новый курорт, Львовщина, строительство, Олег Синютка

На Львівщині побудують новий курорт

Цього року на Львівщині почнуть будувати новий курорт. Про це повідомив голова Львівської облдержадміністрації у інтерв’ю Укрінформу, інформує прес-служба Львівської обласної державної адміністрації.

“Ми стоїмо на порозі оголошення про будівництво абсолютно нового курорту на території Львівщини. Думаю, що вже цього року не тільки в Україні, але й за кордоном, усі про це почують. Всі підготовчі роботи там ведуться”, - заявив голова облдержадміністрації.

Де саме будуватимуть новий курорт, очільник області поки тримає в секреті. Окрім того, за його словами, старі курорти, особливо такі як Трускавець і Східниця, мають позитивну динаміку.

“Міський голова Трускавця був із візитом в Азербайджані, тому що там збільшується бажання людей приїжджати до нас відпочивати. Сьогодні польський турист позитивно реагує на наші пропозиції, бо якість відпочинку і санаторного лікування у нас дуже високі, а ціна на порядок нижча, ніж у Європі. Перспектива нашої туристичної галузі дуже добра“, - відзначає голова облдержадміністрації.


В этом году на Львовщине начнут строить новый курорт. Об этом сообщил председатель Львовской облгосадминистрации в интервью Укринформу, сообщает пресс-служба Львовской областной государственной администрации.

"Мы стоим на пороге объявления о строительстве совершенно нового курорта на территории Львовщины. Думаю, что уже в этом году не только в Украине, но и за рубежом все об этом услышат. Все подготовительные работы там ведутся", - заявил председатель облгосадминистрации.

Где именно будут строить новый курорт, глава области пока держит в секрете. Кроме того, по его словам, старые курорты, особенно такие как Трускавец и Сходница, имеют положительную динамику.

"Мэр Трускавца был с визитом в Азербайджане, потому что там увеличивается желание людей приезжать к нам отдыхать. Сегодня польский турист положительно реагирует на наши предложения, потому что качество отдыха и санаторного лечения у нас очень высокие, а цена на порядок ниже, чем в Европе. Перспектива нашей туристической отрасли очень хорошая", - отмечает глава облгосадминистрации.

Автор: Тетяна Костенко