STATUS QUO

мотоциклист, ИЖ, погиб, Яворовский район

На Львівщині загинув мотоцикліст

27 квітня о 22:00 на грунтовій дорозі у с. Смолин Яворівського району водій “ІЖ” не справився з керуванням, з'їхав з дороги, внаслідок чого загинув. Про це повідомляє Департамент з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації.

27 квітня о 22:00 на ґрунтовій дорозі у с. Смолин Яворівського району, 49-річний водій незареєстрованого мотоциклу “ІЖ”, житель с. Вороблячин Яворівського району, не справився з керуванням, з'їхав з дороги, внаслідок чого загинув на місці події. Незадовільні дорожні умови, що могли стати безпосередньою або супутньою причиною скоєння дорожньо-транспортної пригоди, не виявлені. Причини події з'ясовуються.


27 апреля в 22:00 на грунтовой дороге в с. Смолин Яворовского района водитель "ИЖ" не справился с управлением, съехал с дороги, в результате чего погиб. Об этом сообщает Департамент по вопросам гражданской защиты Львовской облгосадминистрации.

27 апреля в 22:00 на грунтовой дороге в с. Смолин Яворивского района, 49-летний водитель незарегистрированного мотоцикла "ИЖ", житель с. Вороблячин Яворивского района, не справился с управлением, съехал с дороги, в результате чего погиб на месте происшествия. Неудовлетворительные дорожные условия, которые могли стать непосредственной или сопутствующей причиной совершения дорожно-транспортного происшествия, не обнаружены. Причины происшествия выясняются.

Автор: Тетяна Костенко