STATUS QUO

вывески, алкоголь, демонтаж

У Львові демонтують “алкогольні” вивіски

Міський голова Львова Андрій Садовий наказав демонтувати вивіски, на яких згадується алкоголь. Відповідне доручення мер Львова дав Адміністративно-технічному управлінню під час засідання виконкому 27 березня. Про це повідомляє Zaxid.net.

“Вживати слово “алкоголь“ у рекламі магазинів заборонено. Але у нас по Львову є дуже багато вивісок і сітілайтів зі словами "Гуртовий продаж алкоголю". Ця реклама шкідлива для громадян. Якщо якась фірма це порушує, на це треба реагувати“, – сказав Андрій Садовий.

За словами директора КП “Адміністративно-технічне управління“ Тараса Вітика, у Львові нарахували 113 вивісок, на яких присутнє слово “алкоголь“, а їхні власники відмовляються змінювати текст вивісок.

Відтак, вивіски демонтовуватимуть примусово.

“З цього тижня почнемо спільно з “Муніципальною дружиною“ ними займатися“, – сказав Тарас Вітик.

Нагадаємо, що виконком Львівської міськради ще у 2013 році заборонив вживати слово “алкоголь“ на вивісках магазинів. У лютому 2016 року мерія заборонила рекламу алкоголю у вітринах магазинів.


Городской голова Львова Андрей Садовой приказал демонтировать вывески, на которых упоминается алкоголь. Соответствующее поручение мэр Львова дал Административно-техническому управлению во время заседания исполкома 27 марта. Об этом сообщает Zaxid.net.

"Употреблять слово "алкоголь "в рекламе магазинов запрещено. Но у нас по Львову очень много вывесок и ситилайтов со словами "Оптовая продажа алкоголя". Эта реклама вредна для граждан. Если какая-то фирма это нарушает, на это надо реагировать", - сказал Андрей Садовый.

По словам директора КП "Административно-техническое управление" Тараса Витыка, во Львове насчитали 113 вывесок, на которых присутствует слово "алкоголь", а их владельцы отказываются менять текст вывесок.

Поэтому вывески будут демонтировать принудительно.

"С этой недели начнем совместно с "Муниципальной милицией" ими заниматься", - сказал Тарас Витык.

Напомним, что исполком Львовского горсовета еще в 2013 году запретил употреблять слово "алкоголь" на вывесках магазинов. В феврале 2016 мэрия запретила рекламу алкоголя в витринах магазинов.

Автор: Тетяна Костенко