STATUS QUO

молитва, проспект Свободы

У неділю відбудеться загальноміська молитва за визволення України

У неділю, 2 квітня, о 15.00 у Львові біля фігури Божої Матері, що на проспекті Свободи, відбудеться загальноміська екуменічна молитва за визволення України. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Цю ініціативу прийняли на засіданні Всеукраїнської ради церков та релігійних організацій. Такі міжконфесійні спільні молитви відбудуться не тільки у Львові та Києві (Софійський майдан), але й по всій Україні (в обласних центрах) та діаспорі.

“Екуменічна молитва – це ще одне невичерпне джерело духовного єднання нас як християн, особливо в часі Великого посту. Будемо просити Господньої ласки та миру, насамперед у наших серцях. Бо тільки так зможемо спільно досягнути миру в нашому місті та  державі. Вірю, що, звернувшись до Господа єдиним серцем та єдиними устами, отримаємо наснагу витримати усі випробування із гідністю, щоб радісно зустріти воскреслого Христа”, – зазначив капелан Львівської міської ради Павло Дроздяк.

“Участь в цьому молебні візьмуть представники всіх конфесій міста і області. Закликаємо віруючих до спільної молитви за перемогу і мир!”,  – наголосив високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський УПЦ КП Димитрій (Рудюк).


В воскресенье, 2 апреля, в 15.00 во Львове возле фигуры Божьей Матери, на проспекте Свободы, состоится общегородская экуменическая молитва за освобождение Украины. Об этом сообщает пресс-служба Львовского городского совета.

Эту инициативу приняли на заседании Всеукраинского совета церквей и религиозных организаций. Такие межконфессиональные совместные молитвы состоятся не только во Львове и Киеве (Софийская площадь), но и по всей Украине (в областных центрах) и диаспоре.

"Эуменическая молитва - это еще один неисчерпаемый источник духовного единения нас как христиан, особенно во времени Великого поста. Будем просить у Господа милости и мира, прежде всего в наших сердцах. Потому что только так сможем совместно достичь мира в нашем городе и государстве. Верю, что, обратившись к Господу единым сердцем и едиными устами, получим воодушевление выдержать все испытания с достоинством, чтобы радостно встретить воскресшего Христа", - отметил капеллан Львовского городского совета Павел Дроздяк.

"Участие в этом молебны примут представители всех конфессий города и области. Призываем верующих к общей молитве за победу и мир", - подчеркнул высокопреосвященный митрополит Львовский и Сокальский УПЦ КП Димитрий (Рудюк).

Автор: Тетяна Костенко