STATUS QUO

Пасха, ярмарка, программа

У п‘ятницю відкриється Великодній ярмарок (програма)

Великодній ярмарок - 2017 у Львові діятиме з 7 квітня до 8 травня. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Цьогоріч Великодній ярмарок у Львові працюватиме протягом місяця – від 7 квітня до 8 травня на алеї проспекту Свободи. У будні ярмарок працюватиме з 10.00 до 22.00, у вихідні та святкові дні – з 10.00 до 23.00.

Традиційно, на ярмарку постійно працюватиме торгова галерея із різноманітними подарунками та сувенірами, а також гастрономічний сектор із стравами галицької кухні у оновленому форматі.

На площі перед театром опери та балету з 14 до 23 квітня працюватиме Великодня майстерня – щодня, з 12.00 до 19.00. Для гостей організовуватимуть майстер-класи із гончарства та ліпнини, ковальства, писанкарства, іконопису, різьблення свічок, лозоплетіння, виготовлення ляльок-мотанок чи інсталяцій зі скла.

“На Великдень, 16 квітня, о 12.00 відбудеться театралізована реконструкція великоднього сніданку, під час якої господиня столу Тетяна Пилипець пригощатиме гостей великодною паскою. З 13.00 розпочнеться флеш-моб “Гаївка із Софією Фединою“, а з 15.00 відбуватиметься Фестиваль гаївок – великодні співанки звучатимуть у виконання львівських колективів“, - зазначає арт-директор компанії “Львівські ярмарки“ Ольга Гренюх.

Неодмінний атрибут Великоднього ярмарку – це квіткові інсталяції та живий куток, а окрасою ярмарку є квіткова писанка, яка з року в рік розквітає по-новому. Приємною несподіванкою для гостей ярмарку також стане інтерактивна арт-інсталяція, виготовлена із матеріалів, які зазвичай викидаються.

“За участь у такій грі і проявлену оригінальність, можна буде отримати спеціальний подарунок від організаторів“, - розповідає автор інсталяції, митець Іван Жогло.

Загалом у рамках Великоднього ярмарку учасники та компанія “Львівські ярмарки“ долучаються до руху Zero Waste. На території торгової алеї будуть встановлені контейнери для всіх типів вторинної сировини, а також працюватиме Zero Waste станція для збору батарейок, лампочок та кришечок.

Великодній ярмарок також долучається до проекту “Весна у віршах“. На алеях ярмарку звучатимуть вірші українських поетів, начитані відомими львів’янами, а під час вихідних проводитимуть літературні вечори та читання казок.


Пасхальная ярмарка - 2017 во Львове будет действовать с 7 апреля до 8 мая. Об этом сообщает пресс-служба Львовского городского совета.

В этом году Пасхальная ярмарка во Львове будет работать в течение месяца - с 7 апреля по 8 мая на аллее проспекта Свободы. В будни ярмарка будет работать с 10.00 до 22.00, в выходные и праздничные дни - с 10.00 до 23.00.

Традиционно, на ярмарке будет постоянно работать торговая галерея с различными подарками и сувенирами, а также гастрономический сектор с блюдами галицкой кухни в обновленном формате.

На площади перед театром оперы и балета с 14 по 23 апреля будет работать Пасхальная мастерская - ежедневно, с 12.00 до 19.00. Для гостей будут организованы мастер-классы по гончарству и лепке, ковке, изготовлению писанок, иконописи, резьбе свечей, лозоплетению, изготовлению кукол-мотанок или инсталляций из стекла.

"На Пасху, 16 апреля, в 12.00 состоится театрализованное реконструкция пасхального завтрака, во время которой хозяйка стола Татьяна Пилипец угостит гостей пасхальными куличами. С 13.00 начнется флеш-моб "Гаивка с Софией Фединой", а с 15.00 будет проходить Фестиваль гаивок - пасхальные песни будут звучать в исполнение львовских коллективов", - отмечает арт-директор компании "Львовские ярмарки" Ольга Гренюх.

Непременный атрибут Пасхальной ярмарки - цветочные инсталляции и живой уголок, а украшением ярмарки станет цветочная писанка, которая из года в год расцветает по-новому. Приятной неожиданностью для гостей ярмарки также станет интерактивная арт-инсталляция, изготовлена ​​из материалов, которые обычно выбрасываются.

"За участие в такой игре и проявленную оригинальность можно будет получить специальный подарок от организаторов", - рассказывает автор инсталляции, художник Иван Жогло.

В рамках Пасхальной ярмарки участники и компания "Львовские ярмарки" присоединятся к движению Zero Waste. На территории торговой аллеи будут установлены контейнеры для всех типов вторичного сырья, а также работать Zero Waste станция для сбора батареек, лампочек и крышечек.

Пасхальная ярмарка также присоединяется к проекту "Весна в стихах". На аллеях ярмарки будут звучать стихи украинских поэтов, начитанные известными львовянами, а на выходных пройдут литературные вечера и чтение сказок.

Автор: Тетяна Костенко