STATUS QUO

бревна, телега, придавило

На Золочівщині підвода з колодами придавила людину

На Золочівщині на чоловіка впали букові колоди, від отриманих травм він помер на місці. Про це повідомляє прес-служба Головного управління Нацполіції у Львівській області.

У Золочівський відділ поліції 27 березня о 18.25 зателефонувала фельдшер швидкої допомоги, котра повідомила, що у лісі між селами Словіта і Митулин виявлено тіло чоловіка без ознак життя.

Встановлено, що 54-річний місцевий житель, який перевозив букову деревину, виїхав правим колесом на пагорб, внаслідок чого навантажена підвода перекинулася. На чоловіка впали колоди і від отриманих травм він помер на місці пригоди.

Тіло загиблого скероване на експертне дослідження. За фактом відкрите кримінальне провадження за ч.1 ст.115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство).


На Золочевщине на мужчину упали буковые бревна, от полученных травм он скончался на месте. Об этом сообщает пресс-служба Главного управления Нацполиции во Львовской области.

В Золочевский отдел полиции 27 марта в 18.25 позвонила фельдшер скорой помощи, которая сообщила, что в лесу между селами Словита и Митулин обнаружено тело мужчины без признаков жизни.

Установлено, что 54-летний местный житель, перевозивший буковую древесину, выехал правым колесом на холм, в результате чего груженая телега перевернулась. На мужчину упали бревна, от полученных травм он скончался на месте.

Тело погибшего направлено на экспертное исследование. По факту открыто уголовное производство по ч.1 ст.115 Уголовного кодекса Украины (умышленное убийство).

Автор: Тетяна Костенко