STATUS QUO

численность, женщины, рождаемость

На Львівщині зменшується чисельність жінок – головний гінеколог області

Головний гінеколог області підвів підсумки 2016 року та зазначив зменшення чисельності жіночого населення Львівщини. Про це повідомляє прес-служба Департамента охорони здоров’я Львівської  облдержадміністрації.

27 березня в департаменті охорони здоров’я обговорили результати діяльності акушерсько-гінекологічної служби у Львівській області за 2016 рік.

Головний гінеколог області Ігор Потапов зазначив зменшення чисельності жіночого населення Львівщини.

"Чисельність жіночого населення у всіх вікових категоріях зменшується, що пізніше призведе до зменшення народжуваності. Стабільним залишається показник обстеження вагітних УЗД-скринінгом – 99,4%. Хочу зазначити, що у 2016 році збільшується частота операцій кесарського розтину на 5,8%, але зменшується кількість абортів в області", - наголосив Ігор Потапов.


Главный гинеколог области подвел итоги 2016 года и отметил уменьшение численности женского населения Львовщины. Об этом сообщает пресс-служба Департамента здравоохранения Львовской облгосадминистрации.

27 марта в департаменте здравоохранения обсудили результаты деятельности акушерско-гинекологической службы во Львовской области за 2016 год.

Главный гинеколог области Игорь Потапов отметил уменьшение численности женского населения Львовщины.

"Численность женского населения во всех возрастных категориях уменьшается, что позже приведет к уменьшению рождаемости. Стабильным остается показатель обследования беременных УЗИ-скринингом - 99,4%. Хочу отметить, что в 2016 году увеличивается частота операций кесарева сечения на 5,8%, но уменьшается количество абортов в области", - подчеркнул Игорь Потапов.

Автор: Тетяна Костенко