STATUS QUO

подделка, 500 гривен

На Львівщині з’явились підроблені 500-гривневі купюри

На Львівщині з продавцем ринку розрахувались фальшивими 500-гривневими купюрами. Про це повідомляє прес-служба Головного управління Національної поліції у Львівській області.

В Бориславське відділення поліції 26 березня звернулась 41-річна продавець продуктового ринку у селищі Східниця. Вона повідомила, що невідомі особи розрахувалися з нею за придбаний товар банкнотою номіналом у 500 гривень з явними ознаками підроблення.

Правоохоронці встановили, що до скоєння правопорушення причетні 54-річна киянка та 57-річна жителька Київської області. Підозрілу купюру вилучено та скеровано на експертне дослідження.

За фактом відкрите кримінальне провадження за ч.1 ст.199 Кримінального кодексу України (виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів, збуту або збут підроблених грошей, державних цінних паперів, білетів державної лотереї, марок акцизного податку чи голографічних захисних елементів).

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до семи років.


На Львовщине с продавцом рынке рассчитались фальшивыми 500-гривневым купюрами. Об этом сообщает пресс-служба Главного управления Национальной полиции во Львовской области.

В Бориславское отделение полиции 26 марта обратилась 41-летняя продавец продуктового рынка в поселке Сходница. Она сообщила, что неизвестные рассчитались с ней за приобретенный товар купюрой номиналом в 500 гривен с явными признаками подделки.

Правоохранители установили, что к совершению правонарушения причастны 54-летняя киевлянка и 57-летняя жительница Киевской области. Подозрительная купюра изъята и направлена на экспертное исследование.

По факту открыто уголовное производство по ч.1 ст.199 Уголовного кодекса Украины (изготовление, хранение, приобретение, перевозка, пересылка, ввоз в Украину с целью использования при продаже товаров, сбыта или сбыт поддельных денег, государственных ценных бумаг, билетов государственной лотереи, марок акцизного налога или голографических защитных элементов).

Санкция статьи предусматривает наказание в виде лишения свободы на срок от трех до семи лет.

Автор: Тетяна Костенко