STATUS QUO

электроэнергия, стоимость

Для підприємців змінена ціна на електроенергію

Нові роздрібні тарифи на квітень 2017 року для споживачів (крім населення) ввела Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП). Про це повідомляє прес-служба ПАО "Львівобленерго".

Про це йдеться у Постанові НКРЕКП від 23.03.2017р. № 338 "Про встановлення на квітень 2017 року роздрібних тарифів на електричну енергію при переході до ринкових роздрібних тарифів на електричну енергію, що відпускається для кожного класу споживачів, крім населення, на території України".

Згідно з Постановою для промислових та прирівняних до них споживачів, непромислових споживачів, сільськогосподарських cпоживачів-виробників, електрифікованого міського транспорту та на потреби зовнішнього освітлення тариф на електроенергію на квітень 2017 року складає:

  • 151,74 коп/кВт∙год без ПДВ для 1 класу напруги (35 кВ і вище);
  • 185,75 коп/кВт∙год без ПДВ для 2 класу напруги (менше 35 кВ).

Новые розничные тарифы на апрель 2017 года для потребителей (кроме населения) ввела Национальная комиссия, осуществляющая государственное регулирование в сфере энергетики и коммунальных услуг (НКРЭКУ). Об этом сообщает пресс-служба ПАО "Львовоблэнерго".

Об этом говорится в постановлении НКРЭКУ от 23.03.2017р. № 338 "Об установлении на апрель 2017 года розничных тарифов на электрическую энергию при переходе к рыночным розничным тарифам на электрическую энергию, отпускаемую для каждого класса потребителей, кроме населения, на территории Украины".

Согласно Постановлению для промышленных и приравненных к ним потребителей, непромышленных потребителей, сельскохозяйственных потребителей-производителей, электрифицированного городского транспорта и на нужды наружного освещения тариф на электроэнергию на апрель 2017 года составляет:

  • 151,74 коп/кВт∙ч без НДС для 1 класса напряжения (35 кВ и выше);
  • 185,75 коп/кВт∙ч без НДС для 2 класса напряжения (менее 35 кВ).
Автор: Тетяна Костенко