STATUS QUO

У Львів привезуть Вифлеємський вогонь

Різдвяна програма у Львові розпочнеться зі світла Вифлеємського вогню, який привезуть напередодні свята Введення. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Програма різдвяних святкувань у Львові розпочнеться зі світла Вифлеємського вогню. У неділю, 3 грудня, у надвечір’я свята Введення в Храм Пресвятої Богородиці, о 16.00 в Архикатедральному Соборі Святого Юра розпочнеться святкове Богослужіння – Велика Вечірня з Литією, під час якого зі святилища Собору буде винесено Вогонь, привезений напередодні з Вифлеєму. Продовження свята буде на площі біля пам’ятника Митрополита Андрея Шептицького. Духовенство та усіх львів’ян і гостей міста щиро запрошують до участі у події.

Протягом всього Різдвяного періоду вогонь буде виставлений в Соборі  разом з Чудотворною Іконою Вифлеємської Божої Матері.

Різдвяна ж програма заходів у Львові буде повідомлена згодом.


Рождественская программа во Львове начнется со света Вифлеемского огня, который привезут накануне праздника Введения. Об этом сообщает пресс-служба Львовского городского совета.

Программа рождественских праздников во Львове начнется с света Вифлеемского огня. В воскресенье, 3 декабря, в вечер праздника Введения в храм Пресвятой Богородицы, в 16.00 в Архикафедральном соборе Святого Юра начнется праздничное Богослужение - Великая Вечерня с Литией, во время которого из святилища Собора будет вынесен Огонь, привезенный накануне из Вифлеема. Продолжение праздника будет на площади возле памятника Митрополита Андрея Шептицкого. Духовенство и всех львовян и гостей города искренне приглашают к участию в событии.

В течение всего Рождественского периода огонь будет выставлен в Соборе вместе с Чудотворной Иконой Вифлеемской Божьей Матери.

Рождественская же программа мероприятий во Львове будет сообщена позже.

comments powered by Disqus