STATUS QUO

На Львівщині відкриють виробництво крупи

На Львівщині сформували інвестиційний проект щодо переробки зернових на крупи. Інвестор вже є. Про це в інтерв'ю ІА Дивись.info повідомила директор департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Наталія Хмиз. 

За її словами, в області вирощують зернові, але готову крупу не виробляють.

"Зараз нами сформований інвестиційний проект, тому що є запит, і це області потрібно. Його пропонували цілому ряду інвесторів. Сьогодні рішення вже прийнято одними з тих, хто готовий будувати потужності для переробки круп, аби результатом була продукція, що вирощена й вироблена як готовий продукт у Львівській області", - зазначила директор департаменту.


На Львовщине сформировали инвестиционный проект по переработке зерновых на крупы. Инвестор уже есть. Об этом в интервью ИА Дивись.info сообщила директор департамента агропромышленного развития Львовской ОГА Наталья Хворост. 

По ее словам, в области выращивают зерновые, но готовую крупу не производят.

"Сейчас нами сформирован инвестиционный проект, потому что есть запрос, и это области требуется. Его предлагали целому ряду инвесторов. Сегодня решение уже принято одними из тех, кто готов строить мощности для переработки круп, чтобы результатом была продукция, выращенная и произведенная как готоійв продукт во Львовской области", - отметила директор департамента.

comments powered by Disqus