STATUS QUO

Львів’ян закликають допомогти собакам з притулку "Милосердя"

Близько 300 чотирилапих з притулку "Милосердя" у Брюховичах напередодні зими потребують допомоги - чотирилапим потрібні харчі і медикаменти. Зробити благодійний внесок для притулку можна, придбавши календар з дитячими малюнками про тварин у середу, 29 листопада, о 15.00 у Львівській копальні кави. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

У Львові завершився конкурс шкільних малюнків "До чотирилапих, як до себе". 12 найкращих робіт стали ілюстраціями календарів на 2018 рік. Презентація відбудеться у середу, 29 листопада, о 15.00 у Львівській копальні кави на площі Ринок, 10. Усі кошти від продажу цих календарів стануть пожертвою на потреби собак з притулку "Милосердя".

Загалом на конкурс надійшло понад 150 робіт. Усі малюнки стосуються теми відповідального ставлення до тварин. Учасниками конкурсу стали школярі 7-8 класів, які у 2016-2017 навчальному році займалися або цьогоріч займатимуться за освітньою програмою "Маленький принц. Львів, що любить тварин".

Довідка SQ. Притулок "Милосердя" в смт Брюховичі працює під опікою Львівського товариства захисту тварин. Тут безпритульні собаки знаходять прихисток з 1992 року. Установа існує завдяки благодійним пожертвам. Конкурс "До чотирилапих, як до себе" провели компанія "Кормотех", Львівське товариство захисту тварин, ЛКП "Лев", мережа ветеринарних клінік "Eurovet" і кінологічний центр "ДОК" за підтримки Навчально-методичного центру освіти Львова.


Около 300 четвероногих из приюта "Милосердие" в Брюховичах накануне зимы нуждаются в помощи - четвероногим нужны продукты и медикаменты. Сделать благотворительный взнос для приюта можно, приобретя календарь с детскими рисунками о животных в среду, 29 ноября, в 15.00 во Львовской шахте кофе. Об этом сообщает пресс-служба Львовского городского совета.

Во Львове завершился конкурс школьных рисунков "К четвероногих, как к себе". 12 лучших работ стали иллюстрациями календарей на 2018 год. Презентация состоится в среду, 29 ноября, в 15.00 во Львовской шахте кофе на площади Рынок, 10. Все средства от продажи этих календарей станут пожертвованием на нужды собак из приюта "Милосердие".

Всего на конкурс поступило более 150 работ. Все рисунки к теме ответственного отношения к животным. Участниками конкурса стали школьники 7-8 классов, в 2016-2017 учебном году занимались или в этом году заниматься по образовательной программе "Маленький принц. Львов, который любит животных".

Справка SQ. Приют "Милосердие" в пгт Брюховичи работает под опекой Львовского общества защиты животных. Здесь бездомные собаки находят приют с 1992 года. Учреждение существует благодаря благотворительным пожертвованиям. Конкурс "К четвероногих, как к себе" провели компания "Кормотех", Львовское общество защиты животных, ЛКП "Лев", сеть ветеринарных клиник "Eurovet" и кинологический центр "ДОК" при поддержке Учебно-методического центра образования Львова.