Добродій купив будинок сім’ї з дів'ятьма дітьми на Золочівщині. Історію про вчинок такого добродія написала у Facebook секретар Куровицької сільської ради Ірина Бундза. 

Вона розповіла, що якось в кінці робочого тижня (була п’ятниця) зайшов у сільську раду молодий чоловік, Сергій, і запропонував купити багатодітній родині Марії будинок.

"Я була дуже здивована, тому що все це виглядало якось незвичайно, а навіть НАДзвичайно. Важко було у це повірити".

Ірина Бундза

Вони домовилися, що в понеділок, близько обіду, Сергію покажуть кілька варіантів будинків, які продаються. У понеділок вій дійсно приїхав та разом з мамою великого сімейства та секретарем сільради поїхав оглядати майбутню покупку. Варіантів подивились декілька, але жоден йому не сподобався. Будинки були занедбані і потребували ремонту. Марія згадала про ще один великий, гарний будинок, проте вартість його була вдвічі вищою від попередніх – 22 тисячі доларів. На цьому вони розпрощалися.

Та через двадцять хвилин Ірині Бундзі передзвонила багатодітна мати і з сльозами радості повідомила, що Сергій вибрав все таки цей гарний, просторий будинок для неї і її дітей.

"На моє питання, чому він це робить відповів просто: "А чому б ні, якщо я можу це зробити?". Без самозакоханості, без всякої гордині, без самолюбства, врешті-решт без "понтів".

В сім'ї виховується дев'ять дітей, всі дівчата. Мати – Марія Ракус – рано стала вдовою. Другий чоловік – залишив її. Соціальні служби допомогли знайти у селі на Золочівщині закинуту хату, в якій не було вікон та дверей. Проте жінка не віддала дітей в інтернат, а продовжувала опікуватися ними та ще й волонтерити. Про героїчну мати в газеті прочитав молодий хлопець Сергій з сусіднього села. Його батьки – переселенці із Польщі, лемки. Він купив будинок, а також сплатив податки та послуги нотаріуса. Тож сьогодні Марія і її діти - власники будинку.

Інформацію про благочинність добродія підтвердив “Золочів.нет” голова Куровицької сільської ради Володимир Чорнопис. 


Благодетель купил дом многодетной семье на Золочевщине. Историю о поступке благодетеля написала в Facebook секретарь Куровицкого сельского совета Ирина Бундза. 

Она рассказала, что однажды в конце рабочей недели (была пятница) зашел в сельсовет молодой человек, Сергей и предложил купить многодетной семье Марии дом.

"Я была очень удивлена, потому что все это выглядело не просто необычно, а даже чрезвычайно. Трудно было в это поверить".

Ирина Бундза

Они договорились, что в понедельник, около полудня, Сергею покажут несколько вариантов домов, которые продаются. В понедельник он действительно приехал и вместе с мамой большого семейства и секретарем сельсовета поехал осматривать будущую покупку. Вариантов посмотрели несколько, но ни один ему не понравился. Дома были заброшены и нуждались в ремонте. Мария вспомнила о еще одном, большом, красивом доме, однако стоимость его была вдвое выше предыдущих – 22 тысячи долларов. На этом они расстались.

И через двадцать минут Ирине Бундз перезвонила многодетная мать и со слезами радости сообщила, что Сергей выбрал все же этот красивый, просторный дом для нее и ее детей.

"На мой вопрос, почему он это делает ответил просто:" А почему бы нет, если я могу это сделать?". Без самовлюбленности, без всякой гордыни, без самолюбия, в конце концов без" понтов ".

Ирина Бундза

В семье воспитывается девять детей, все девочки. Мать - Мария Ракус - рано стала вдовой. Второй муж - оставил ее. Социальные службы помогли найти в деревне на Золочевщине заброшенную хату, в которой не было окон и дверей. Однако женщина не отдала детей в интернат, а продолжала заниматься ими и еще волонтерить. О героической матери в газете прочитал молодой парень Сергей из соседнего села. Его родители - переселенцы из Польши, лемки. Он купил дом и оплатил нотариуса и налоги. И сегодня Мария и ее дети - владельцы дома.

Информацию о благотворительности господина подтвердил "Золочив.нет" председатель Куровицкая сельского совета Владимир Чорнопис.