STATUS QUO

Поліцейські Львівщини з працівниками міграційної служби видворили іноземця

На 36-річного чоловіка складено протокол за порушення міграційного законодавства України. Його примусово повернуто в країну походження.

26 липня оперативники Управління міграційної поліції Головного управління Національної поліції у Львівській області спільно зі співробітниками Головного управління Державної міграційної служби України у Львівській області супроводили громадянина Туреччини в міжнародний аеропорт «Львів» ім. Данила Галицького, через який його було повернуто в країну походження без права в’їзду в Україну терміном на три роки.

Як повідомлялося раніше, 13 липня, згідно рішення суду, поліцейські Львівщини спільно зі співробітниками міграційної служби України у Львівській області затримали 36-річного громадянина іноземної держави та доставили у пункт тимчасового тримання іноземців та осіб без громадянства, які незаконно перебувають на території України.

На нього був складений адміністративний протокол за ст.203 (Порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України) Кодексу України про адміністративні правопорушення.