STATUS QUO

реле, львовский завод, Укрзализница

Укрзалізниця дала дозвіл на використання львівських реле

Львівський завод техніки зв'язку та автоматики отримав дозвіл на використання на залізниці України реле свого виробництва. Про це повідомляється на офіційному сайті підприємства. 

Підприємство ПП НВП "ЗТСА" освоїло випуск реле імпульсних безконтактних ІМШ-1700Е ТУ У 27.9-34167410-029 діє до: 2016 "Реле імпульсні безконтактні", які з позитивними результатами витримали експлуатаційні випробування.

На підставі позитивних результатів випробувань Департамент автоматики та телекомунікацій ПрАТ "Українська залізниця"» дав дозвіл на застосування в пристроях залізничної автоматики і телемеханіки залізниць України реле імпульсних безконтактних випрямних ІМШ-1700Е виробництва ПП НВП "ЗСТА".


Львовский завод техники связи и автоматики получил разрешение на использование на железной дороге Украины реле своего производства. Об этом сообщается на официальном сайте предприятия.

Предприятие ЧП НПП "ЗТСА" освоило выпуск реле импульсных безконтактных ИМШ-1700Е ТУ У 27.9-34167410-029:2016 "Реле импульсные безконтактные", которые с положительными результатами выдержали эксплуатационные испытания.

На основании положительных результатов испытаний Департамент автоматики и телекомуникаций ЧАО "Украинская зализныця" дал разрешение на применение в устройствах железнодорожной автоматики и телемеханики железных дорог Украины реле импульсных безконтактных выпрямительных ИМШ-1700Е производства ЧП НПП "ЗСТА".

Автор: Тетяна Костенко