STATUS QUO

суд, уклонист, служба, призывник

На Львівщині судили призовника, який відмовився служити

На Львівщині судили хлопця, якого призвали на строкову службу, але він відмовився служити. Про це стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень. 

Як зазначається у матеріалах рішення суду, хлопець, раніше судимий за крадіжку, отримав повістку прибути 11 травня до Золочівського районного військового комісаріату для відправлення у обласний збірний пункт. Проте на вказаний час і дату не прибув до Золочівського районного військового комісаріату без поважних причин, чим ухилився від призову на строкову військову службу.

Між прокуратурою та обвинуваченим укладено угоду про визнання винуватості, згідно з якою останньому призначене покарання в межах санкції ст. 335 КК України у виді обмеження волі строком на три роки із застосування ст.75 КК України та звільнено від відбування призначеного основного покарання з випробуванням.

11 червня 2018 року   Золочівський районний суд Львівської області затвердив ухвалену угоду, призначив покарання у виді обмеження волі строком на три роки та звільнив від його відбуття з випробуванням на один рік.


На Львовщине судили парня, которого призвали на срочную службу, но он отказался служить. Об этом стало известно из Единого государственного реестра судебных решений. 

Как отмечается в материалах решение суда, парень, ранее судимый за кражу, получил повестку прибыть 11 мая в Золочевского районного военного комиссариата для отправки в областной сборный пункт. Однако в указанное время и дату не прибыл в Золочевского районного военного комиссариата без уважительных причин, чем уклонился от призыва на срочную военную службу.

Между прокуратурой и обвиняемым заключено соглашение о признании виновности, согласно которой последнем назначено наказание в пределах санкции ст. 335 УК Украины в виде ограничения свободы сроком на три года по применению ст.75 УК Украины и освобожден от отбывания назначенного основного наказания с испытанием.

11 июня 2018 Золочевский районный суд Львовской области утвердил принятое соглашение, назначил наказание в виде ограничения свободы сроком на три года и освободил от его отбытия с испытанием на один год.

Автор: Тетяна Костенко