STATUS QUO

Перемышлянский район, священник, мошенник, обманул

В Перемишлянському районі об'явився псевдосвященик

В Перемишлянському районі шахрай видав себе за священика і обдурив пенсіонерок. Про це повідомляє прес-служба Головного управління Нацполіції у Лвівській області.

В Перемишлянське відділення поліції 26 квітня звернулася 73-річна жителька одного зі сіл району. За словами пенсіонерки, близько 13.00 до неї в будинок зайшов невідомий чоловік,  який представився новим священиком їх парафії і запропонував на продаж ікони та хрестики з ланцюжками.

Під час розмови незнайомець попросив жінку зробити пожертву на храм, і вона передала йому 1500 гривень. Коли чоловік пішов, пенсіонерка зрозуміла, що її ошукали.

Того ж вечора до відділення поліції надійшла аналогічна заява від іншої мешканки цього ж села, 70-річної пенсіонерки, яка теж пожертвувала на церкву 1500 гривень.

Наразі правоохоронці встановлюють особу зловмисника. Вирішується питання про відкриття кримінального провадження.


В Перемышлянском районе мошенник выдал себя за священника и обманул пенсионерок. Об этом сообщает пресс-служба Главного управления Нацполиции в Лвивський области.

В Перемышлянской отделения полиции 26 апреля обратилась 73-летняя жительница одного из сел района. По словам пенсионерки, около 13.00 к ней в дом зашел неизвестный мужчина, который представился новым священником их прихода и предложил на продажу иконы и крестики с цепочками.

Во время разговора незнакомец попросил женщину сделать пожертвование на храм, и она передала ему 1500 гривен. Когда мужчина ушел, пенсионерка поняла, что ее обманули.

В тот же вечер в отделение полиции поступило аналогичное заявление от другой жительницы этого же села, 70-летней пенсионерки, которая тоже пожертвовала на церковь 1500 гривен.

Сейчас правоохранители устанавливают личность злоумышленника. Решается вопрос об открытии уголовного производства.

Автор: Тетяна Костенко