STATUS QUO

отходы, мусор, города согласились, Андрей Садовой

Які міста погодилися приймати львівські відходи

Меморандум підписаний, але ще не запрацював, в області приймається, можливо, 15-20% сміття, заявив мер міста Андрій Садовий на сесії міськради, інформує прес-служба Львівської міської ради.

“У нас станом на сьогодні 325 майданчиків переповнені, і перевізникам нема куди везти відходи. Сьогодні в області приймається, можливо, 15-20%, все інше область поки не готова приймати. Сьогодні, наприклад, пан Рудницький їде в Рава-Руську, разом з ним їдуть представники з обласної адміністрації. Невеликий об’єм, але, можливо, будуть приймати. В Червонограді також домовились про невеликий об’єм – 10 тонн в день. Будемо інформувати громадськість про ті міста, які готові співпрацювати. Там, де є проблеми, будемо разом думати і їх вирішувати”, - зазначив мер.

За його словами, одну машину зараз приймає Дрогобич, кілька машин - Буськ. Можливо, трохи буде приймати Стрий.

“Один з аргументів, який є вагомим, є фінансова підтримка”, - наголосив міський голова.

За даними заступника голови Львівської облдержадміністрації Ірини Гримак, місто Броди відмовилось приймати відходи зі Львова.


Меморандум подписан, но еще не заработал, в области принимается, возможно, 15-20% мусора, заявил мэр города Андрей Садовый на сессии горсовета, сообщает пресс-служба Львовского городского совета.

"У нас на сегодня 325 площадок переполнены, и перевозчикам некуда везти отходы. Сегодня в области принимается, возможно, 15-20%, все остальное область пока не готова принимать. Сегодня, например, господин Рудницкий едет в Рава-Русскую, вместе с ним едут представители областной администрации. Небольшой объем, но, возможно, будут принимать. В Червонограде также договорились о небольшом объеме - 10 тонн в день. Будем информировать общественность о тех городах, которые готовы сотрудничать. Там, где есть проблемы, будем вместе думать и их решать", - отметил мэр.

По его словам, одну машину сейчас принимает Дрогобыч, несколько машин - Бусск. Возможно, немного будет принимать Стрый.

"Один из весомых аргументов - финансовая поддержка", - подчеркнул городской голова.

По данным заместителя председателя Львовской облгосадминистрации Ирины Гримак, город Броды отказалсь принимать отходы из Львова.

 

Автор: Тетяна Костенко