STATUS QUO

полиция, райотдел, детский уголок

У райвідділах на Львівщині з'явилися дитячі куточки

На Львівщині сім територіальних підрозділів поліції оновлені за європейськими стандартами. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

Оновлені відділи та відділення поліції були відібрані для участі у пілотному проекті "Підтримка реформи поліції в Україні", який проводиться з метою підвищення рівня доступності та довіри населення до поліції.

Проект був започаткований наприкінці 2016 року та проводиться Національною поліцією України за сприяння Консультативної Місії Європейського Союзу в Україні, Управління Організації Об'єднаних Націй з обслуговування проектів (UNOPS) та поліції Швеції.

До участі у проекті були відібрані двадцять відділів та відділень поліції з усієї України. На Львівщині це Кам’янко-Бузький, Яворівський, Стрийський, Дрогобицький, Самбірський, Червоноградський відділи та Старосамбірське відділення поліції.

"Головна наша мета – створити комфортні умови для громадян, котрі звертаються у поліцію за допомогою і приходять у приміщення територіальних підрозділів поліції, де повинні отримати якісні сервісні послуги. Взаємодія поліцейських з громадянами повинна відповідати європейським нормам - для цього ми повинні змінити сам підхід до цієї ділянки роботи та створити умови для зручного та комфортного перебування громадян у відділках поліції", - зазначив очільник поліції Львівщини Валерій Середа.

У приміщеннях територіальних підрозділів поліції проведені ремонті роботи з приведенням їх до європейських стандартів. Особлива увага приділялась потребам людей з обмеженими можливостями та дітям – біля будівель поліції збудовані пандуси, а всередині для відвідувачів з дітьми – спеціальні дитячі ігрові куточки.

7439edfd014a1817e03268a8083a503c.jpg 800a1095f5d0a536e5ef49fa526a437f.jpg


На Львовщине семь территориальных подразделений полиции обновлены по европейским стандартам. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Львовской области.

Обновленные отделы и отделения полиции были отобраны для участия в пилотном проекте "Поддержка реформы полиции в Украине", который проводится с целью повышения уровня доступности и доверия населения к полиции.

Проект был начат в конце 2016 и проводится Национальной полицией Украины при содействии Консультативного Миссии Европейского Союза в Украине, Управление Организации Объединенных Наций по обслуживанию проектов (UNOPS) и полиции Швеции.

К участию в проекте были отобраны двадцать отделов и отделений полиции со всей Украины. На Львовщине это Каменка-Бугский, Яворовский, Стрыйский, Дрогобычский, Самборский, Червоноградский отделы и Старосамборское отделение полиции.

"Главная наша цель - создать комфортные условия для граждан, которые обращаются в полицию за помощью и приходят в помещение территориальных подразделений полиции, где должны получить качественные сервисные услуги. Взаимодействие полицейских с гражданами должно соответствовать европейским нормам - для этого мы должны изменить сам подход к этому участку работы и создать условия для удобного и комфортного пребывания граждан в отделениях полиции", - отметил глава полиции Львовщины Валерий среды.

В помещениях территориальных подразделений полиции проведены ремонтные работы с приведением их к европейским стандартам. Особое внимание уделялось потребностям людей с ограниченными возможностями и детям - у зданий полиции построены пандусы, а внутри для посетителей с детьми - специальные детские игровые уголки.

Автор: Тетяна Костенко