STATUS QUO

Свет, электроснабжения, авария

Частина Львівщини залишилася без світла

​Протягом доби на території чотирьох районів області (Дрогобицький, Золочівський, Пустомитівський та Радехівський) зафіксовано чотири порушення в роботі системи електропостачання.

Про це повідомили у Львівській облдержадміністрації.

У Пустомитівському районі було тимчасово припинено електропостачання шести населених пунктів: Вовків, Загір’я, Жирівка, Пикуловичі, Скнилів, Щирець.

У Золочівському районі без електрики залишилися жителі с. Поляни.

У місті Радехів внаслідок обриву дротів після падіння гілок дерев було тимчасово припинено електропостачання споживачам п’ятьох вулиць.

У Дрогобицькому районі внаслідок виходу з ладу трансформатора було тимчасово припинено електропостачання споживачам у с. Рихтичі (частково). Заміна трансформатора запланована на сьогодні, 26 жовтня.


В течение суток на территории четырех районов области (Дрогобычский, Золочевский, Пустомытовский и Радеховский) зафиксировано четыре нарушения в работе системы электроснабжения.

Об этом сообщили во Львовской облгосадминистрации.

В Пустомытовском районе временно прекращено электроснабжение шести населенных пунктов: Волков, Загорье, Жировка, Пикуловичи, Скнилов, Щирець.

В Золочевском без электричества остались жители с. Поляны.

В городе Радехов в результате обрыва проводов после падения веток деревьев было временно прекращено электроснабжение потребителей пяти улиц.

В Дрогобычском районе в результате выхода из строя трансформатора было временно прекращено электроснабжение потребителей в с. Рихтичи (частично). Замена трансформатора запланирована на сегодня, 26 октября.