площадка, открытиеУ Жидачівському і Пустомитівському районах відкрили спортивні майданчики зі штучним покриттям. Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

Днями у селі Солонка Пустомитівського району урочисто відкрили майданчик зі штучним покриттям, зведений у рамках обласної програми "Спортивний майданчик". На об’єкт в Пустомитівському районі в селі Солонка (вулиця Долинній, 25-А) спрямували 550 тис. грн. з обласного бюджету. А також понад 900 тис. грн. виділено коштів місцевої громади.

Також у селі Заріччя Жидачівського району (на вулиці Січових Стрільців, 4-А) побудували спортивний майданчик. На його будівництво скерували 550 тис. грн. із обласного бюджету та понад 600 тис. грн. – із сільського бюджету.

Нагадаємо, цього року на Львівщині в рамках Обласної програми облаштують майже 100 спортивних об’єктів.


В Жидачевском и Пустомытовском районах открыли спортивные площадки с искусственным покрытием. Об этом сообщает пресс-служба Львовской ОГА.

На днях в селе Солонка Пустомытовского района торжественно открыли площадку с искусственным покрытием, построенную в рамках областной программы "Спортивная площадка". На объект в Пустомытовском районе в селе Солонка (улица Долины, 25-А) направили 550 тыс. грн. из областного бюджета. А также более 900 тыс. грн. выделено местной громадой.

Также в селе Заречье Жидачевского района (на улице Сечевых Стрельцов, 4-А) построили спортивную площадку. На его строительство направили 550 тыс. Грн. из областного бюджета и свыше 600 тыс. грн. - из сельского бюджета.

Напомним, в этом году на Львовщине в рамках областной программы обустроят около 100 спортивных объектов.