STATUS QUO

Львовтеплоэнерго, отопительный сезон

Наскільки Львів готовий до опалювального сезону

Готуючись до опалювального сезону, "Львівтеплоенерго" розпочало заповнення водою теплових мереж та внутрішньобудинкових систем опалення.

Як повідомили у "Львівтеплоенерго", акти готовності до зими підписані в 1398 будинках, які обслуговує це теплопостачальне підприємство. Це 86% від загальної кількості.

Найнижчий відсоток актів готовності - у будинків об'єднань співвласників і відомчих будинків. Краща ситуація у будинків комунальних підприємств.

"Тому звертаємося до власників будинків, які ще не підготували їх до зими, швидше вирішити ситуацію і забезпечити технічну готовність будинків до опалювального сезону", - розповіли у "Львівтеплоенерго".

У бюджетних установах з 195 навчальних закладів акти готовності мають 147. З 51 медичного закладу акти мають 34.


Готовясь к отопительному сезону, "Львовтеплоэнерго" начало заполнение водой тепловых сетей и внутридомовых систем отопления.

Как сообщили во "Львовтеплоэнерго", акты готовности к зиме подписаны в 1398 домах, которые обслуживает это теплоснабжающие предприятие. Это 86% от общего количества.

Самый низкий процент актов готовности у домов объединений совладельцев и ведомственных домов. Лучшая ситуация у домов коммунальных предприятий.

"Поэтому обращаемся к владельцам домов, которые еще не подготовили их к зиме, скорее разрешить ситуацию и обеспечить техническую готовность домов к отопительному сезону", - рассказали во "Львовтеплоэнерго".

В бюджетных учреждениях из 195 учебных заведений акты готовности имеют 147. Из 51 медицинского заведения акты имеют 34.