STATUS QUO

взятка, врач-психиатр, военкомат, Дрогобыч

На Львівщині лікар-психіатр отримав хабара від призовника

Лікар-психіатр Дрогобицької міської поліклініки, який входив до складу військово-лікарської комісії військомату, отримав хабара від призовника. Про це стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень.

Лікар працював психіатром дільничного психоневрологічного відділення КНП "Дрогобицька міська поліклініка" та входив до складу військово-лікарської комісії Дрогобицько-Бориславського ОРВК, в обов'язки якого входило, зокрема, складати попереднє рішення про придатність до військової служби. 20 березня 2017 року у своєму кабінеті він отримав 400 доларів від призовника за сприяння у проходженні останнього Дрогобицько-Бориславського ОРВК.

Дрогобицький міськрайонний суд Львівської області визнав винуватим його у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3ст. 354 КК України, та призначив покарання у вигляді штрафу у розмірі п'ятсот неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 8500 гривень. А також стягнув з нього вартість проведення експертизи в сумі 3095 грн. в користь держави.


Врач-психиатр Дрогобычской городской поликлиники, входивший в состав военно-врачебной комиссии военкомата, получил взятку от призывника. Об этом стало известно из Единого государственного реестра судебных решений.

Врач работал психиатром участкового психоневрологического отделения КНП "Дрогобычская городская поликлиника" и входил в состав военно-врачебной комиссии Дрогобычско-Бориславского ОРВК, в обязанности которого входило, в частности, составлять предварительное решение о годности к военной службе. 20 марта 2017 года в своем кабинете он получил 400 долларов от призывника за содействие в прохождении последнего Дрогобычско-Бориславского ОРВК.

Дрогобычский горрайонный суд Львовской области признал виноватым его в совершении уголовного преступления, предусмотренного ч.3ст. 354 УК Украины, и назначил наказание в виде штрафа в размере пятисот необлагаемых минимумов доходов граждан, что составляет 8500 гривен. А также взыскал с него стоимость проведения экспертизы в сумме 3095 грн. в пользу государства.

Автор: Тетяна Костенко