STATUS QUO

штраф, ремни безопасности

Львівська поліція активніше штрафуватиме не пристебнутих водіїв

У зв‘язку із збільшенням дорожньо-транспортних пригод із важкими наслідками патрульні поліцейські Львова активніше притягатимуть до відповідальності водіїв, які ігнорують паски безпеки та перевозять непристебнутих пасажирів. Про це повідомляє прес-служба Патрульної поліції Львова.

Загалом з 1 січня 2017 року патрульні оштрафували 4366 водіїв за те, що вони не користувалися ременями безпеки або не подбали про безпеку своїх пасажирів.

"В більшості аварій із потерпілими водії та пасажири були не пристебнуті. Комусь із них пасок міг врятувати життя. Тому патрульні поліцейські не зважаючи на усі відмовки водіїв, що це востаннє і вони більше так не робитимуть – накладатимуть штраф", - наголосив начальник Управління патрульної поліції Львова Роман Пилипенко.

Основні причини ДТП з потерпілими: необрання безпечної швидкості, порушення правил при здійсненні маневрів, керування в нетверезому стані, недотримання дистанції, порушення правил проїзду перехресть і т.д.

Довідка SQ. За перше півріччя 2016 року у Львові сталося 441 ДТП з потерпілими, в яких 17 осіб загинули, 545 травмовані. За аналогічний період 2017 року сталося 402 ДТП з потерпілими, в яких загинули 18 осіб і 474 травмовані.

На дорогах Львівщини за перших півроку сталося 262 ДТП з потерпілими. У них загинули 50 осіб і 396 – травмовані. За аналогічний період минулого року: 159 ДТП з постраждалими у яких загинули 34 особи та 214 отримали тілесні ушкодження. У липні на території Львова вже сталося 51 ДТП з потерпілими, в них загинула 1 особа і 58 травмовані. Торік станом на 25 липня сталося 50 ДТП з потерпілими, в яких травмувалося 59 осіб, загинуло – 0.


В связи с увеличением дорожно-транспортных происшествий с тяжелыми последствиями патрульные полицейские Львова будут активнее привлекать к ответственности водителей, которые игнорируют ремни безопасности и перевозят непристегнутых пассажиров. Об этом сообщает пресс-служба патрульной полиции Львова.

Всего с 1 января 2017 года патрульные оштрафовали 4366 водителей за то, что они не пользовались ремнями безопасности или не позаботились о безопасности своих пассажиров.

"В большинстве аварий с пострадавшими водители и пассажиры были не пристегнуты. Кому-то из них ремень мог спасти жизнь. Поэтому патрульные полицейские несмотря на все отговорки водителей, что это только один раз и этого больше не повторится, - будут налагать штраф", - отметил начальник Управления патрульной полиции Львова Роман Пилипенко.

Основные причины ДТП с пострадавшими: неизбрание безопасной скорости, нарушение правил при осуществлении маневров, управление в нетрезвом состоянии, несоблюдение дистанции, нарушение правил проезда перекрестков и т.д.

Справка SQ. За первое полугодие 2016 года на Львове произошло 441 ДТП с пострадавшими, в которых 17 человек погибли, 545 травмированы. За аналогичный период 2017-го произошло 402 ДТП с пострадавшими, в которых погибли 18 человек и 474 травмированы.

На дорогах Львовщины за первые полгода произошло 262 ДТП с пострадавшими. В них погибли 50 человек и 396 - травмированы. За аналогичный период прошлого года: 159 ДТП с пострадавшими в которых погибли 34 человека и 214 получили травмы. В июле на территории Львова уже произошло 51 ДТП с пострадавшими, в них погиб 1 человек и 58 травмированы. В прошлом году по состоянию на 25 июля произошло 50 ДТП с пострадавшими, в которых травмировано 59 человек, погибло - 0.

Автор: Тетяна Костенко