STATUS QUO

У Львові поліція влаштувала погоню (відео)

У Львові чоловік допоміг поліцейським спіймати п'яного водія. За даними патрульної поліції, інцидент стався 24 чеврня. Близько 21.00 на вулиці Мечникова до патрульних звернулися громадяни і вказали на скутериста, який вживав на їхніх очах алкоголь.

Побачивши копа, чоловік сів на скутер та почав втікати. Патрульний побіг за ним. Потім біля копа біля зупинився автомобіль Subaru, водій якого запропонував разом наздогнати скутериста. За лічені секунди водія скутера наздогнали.

У нього запитали, чи вживав він алкоголь. 36-річний чоловік спочатку сказав, що випив лише слабоалкогольне пиво, а коли почув про наслідки, то забрав свої слова назад. Йому запропонували пройти перевірку, проте він відмовився. На водія скутера склали протокол за ст. 130 КУпАП (керування транспортним засобом в стані сп’яніння).


Во Львове мужчина помог полицейским поймать пьяного водителя. По данным патрульной полиции, инцидент произошел 24 чеврня. Около 21.00 на улице Мечникова к патрульным обратились граждане и указали на скутериста, который принимал на их глазах алкоголь.

Увидев копа, мужчина сел на скутер и начал убегать. Патрульный побежал за ним. Затем у копа у остановился автомобиль Subaru, водитель которого предложил вместе догнать скутериста. За считанные секунды водителя скутера догнали.

У него спросили, употреблял он алкоголь. 36-летний мужчина сначала сказал, что выпил только слабоалкогольное пиво, а когда услышал о последствиях, то забрал свои слова обратно. Ему предложили пройти проверку, однако он отказался. На водителя скутера составили протокол по ст. 130 КУоАП (управление транспортным средством в состоянии опьянения).