STATUS QUO

улица Разрешительная, ранили ножом

На вулиці Дозвільній два хлопця поранили ножем чоловіка

На вулиці Дозвільній два хлопця ножем поранили чоловіка у груді. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

Поступило повідомлення про те, що на вулиці Дозвільній, 1, біля 2-го підїзду два невідомих хлопці проникли у квартиру та нанесли власнику ножове поранення в область грудей. Після чого побігли в сторону вулиці Городоцької у м. Львові.

Опис двох невідомих хлопці: зростом біля 1.70см, темноволосі, один з довшим волоссям, одягнені в темний одяг, один з них в олімпійці, мали при собі сумки на бік.

"Якщо хтось бачив цих хлопців чи був свідком події, просимо сповістити в 102", - зазначають правоохоронці.


На улице Разрешительной два парня ножом ранили мужчину в грудь. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Львовской области.

Поступило сообщение о том, что на улице Разрешительной, 1, около 2-го подъезда двое неизвестных ребят проникли в квартиру и нанесли владельцу ножевое ранение в область груди. После чего побежали в сторону улицы Городоцкой.

Описание неизвестных ребят: ростом около 1.70см, темноволосые, у одного волосы длиннее, одеты в темную одежду, один из них в олимпийке, имели при себе сумки на боку.

"Если кто-то видел этих ребят или был свидетелем события, просим известить в 102", - отмечают правоохранители.

Автор: Тетяна Костенко