STATUS QUO

У Львові в маршрутці обікрали пасажирку

Львівські поліцейські викрили зловмисника, причетного до "кишенькової" крадіжки у маршрутці. Під час проїзду у маршрутному таксі у пасажирки з сумочки було викрадено мобільний телефон. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

24 травня до поліції за допомогою звернулась 33-річна львів’янка. Жінка повідомила, що близько 18.00 під час проїзду у маршрутному таксі у неї з сумочки було викрадено мобільний телефон "Самсунг".

Як встановили оперативники, до скоєння крадіжки причетний 43-річний мешканець Львова. Речові докази поліцейські у нього вилучили.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.185 (крадіжка) КК України. Максимальне покарання, передбачене санкцією статті – до трьох років позбавлення волі. Проводиться досудове розслідування.


Львовские полицейские разоблачили злоумышленника, причастного к "карманной" краже в маршрутке. Во время проезда в маршрутном такси у пассажирки из сумочки был похищен мобильный телефон. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Львовской области.

24 мая в полицию за помощью обратилась 33-летняя львовянка. Женщина сообщила, что около 18.00 во время проезда в маршрутном такси у нее из сумочки был похищен мобильный телефон "Самсунг".

Как установили оперативники, к совершению кражи причастен 43-летний житель Львова. Вещественные доказательства полицейские у него изъяли.

По данному факту открыто уголовное производство по ч.1 ст.185 (кража) УК Украины. Максимальное наказание, предусмотренное санкцией статьи, - до трех лет лишения свободы. Проводится досудебное расследование.