STATUS QUO

кусты спиреи, украли, Городоцкая, Гарантспецбуд ЛТД

На вулиці Городоцькій вкрали 20 кущів спіреї (фото)

На перетині вулиць Городоцької, Ряшівської та І. Виговського невідомі вкрали близько 20 кущів спіреї, які було висаджено перед Великоднем. Підрядник, що виконує роботи на цій ділянці, ТОВ “Гарантспецбуд ЛТД” готовий знову висадити кущі на місці вкрадених за свій кошт. Як повідомили в ТОВ “Гарантспецбуд ЛТД“, про ситуацію знають та шукають шляхи її вирішення.

“На жаль, є у нас такі люди, і це сумно. Охорона ж теж не може стояти біля кожного кущика. Здамо роботу в експлуатацію орієнтовно на початку травня. Потрібно ще усунути кілька недоліків – доасфальтувати та доставити стовпчики“, - прокоментував ситуацію директор ТОВ “Гарантспецбуд ЛТД“ Андрій Кухтицький.

Нагадаємо, перед Великоднем на замовлення Залізничної районної адміністрації ТОВ “Гарантспецбуд“ виконував роботи з благоустрою території на перетині вулиць Городоцької, Ряшівської та І. Виговського. Всього висадили близько 500 кущів спірей.


На пересечении улиц Городецкой, Ряшевской и Выговского неизвестные украли около 20 кустов спиреи, которые были высажены перед Пасхой. Подрядчик, выполняющий работы на этом участке, ООО "Гарантспецбуд ЛТД" готов вновь высадить кусты на месте украденных за свой счет. Как сообщили в ООО "Гарантспецбуд ЛТД", о ситуации знают и ищут пути ее решения.

"К сожалению, есть у нас такие люди, и это печально. Охрана же тоже не может стоять у каждого кустика. Сдадим работу в эксплуатацию ориентировочно в начале мая. Нужно еще устранить ряд недостатков - доасфальтуваты и доставить столбики", - прокомментировал ситуацию директор ООО "Гарантспецбуд ЛТД" Андрей Кухтицкий.

Напомним, перед Пасхой по заказу Железнодорожной районной администрации ООО "Гарантспецбуд" выполнял работы по благоустройству территории на пересечении улиц Городецкой, Ряшевской и Выговского. Всего высадили около 500 кустов спирей.

Автор: Тетяна Костенко